۲۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۱

7 کشته و مجروح بر اثر تصادف دو خودروی سواری در محور بردسکن

برخورد دو دستگاه سواری پژو پارس و پراید در محور بردسکن به بجستان 2 کشته و 5 مجروح بر جای گذاشت.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بردسکن در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: طی تماس تلفنی از مرکز اورژانس 115 بجستان با مرکز بردسکن مبنی‌بر وقوع یک فقره تصادف در کیلومتر 29 محور بردسکن- بجستان سریعاً پرسنل فوریت پزشکی بردسکن به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

محمد حسین‌زاده افزود: در محل حادثه مشخص شد به علت تصادف بین دو خودرو سواری پژو پارس و پراید، 6 نفر مصدوم شده‌اند و یک نفر خانم 41 ساله نیز فوت کرده که 3 مصدوم توسط اورژانس 115 بردسکن و یک مصدوم توسط  پایگاه جعفر آباد و 2 مصدوم توسط هلال احمر پس از انجام اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان ولی عصر بردسکن منتقل شدند که متاسفانه یک نفر دیگر از مصدومان که آقایی 42 ساله بود به علت شدت جراحات حین انتقال فوت می‌کند. 

وی گفت: مصدومان دیگر کودکی سه ساله و خانمی 65 ساله به علت وخامت حال و پس از هماهنگی با اورژانس 115 سبزوار و ارسال بالگرد توسط بالگرد اورژانس سبزوار به بیمارستان امدادی سبزوار اعزام شدند.

حسین‌زاده افزود: خانم 12 ساله و دو آقای 37 و 40 ساله نیز مصدومان این حادثه بودند که در بیمارستان ولی عصر بردسکن تحت مداوا قرار دارند.

در این رابطه، سرگرد حسن شاکری، فرمانده پلیس راه بردسکن نیز در گفت‌وگو با ایسنا گفت: این  تصادف میان دو دستگاه سواری پژو پارس و پراید در کیلومتر 29 محور بجستان به بردسکن رخ داد که علت وقوع این تصادف انحراف به چپ راننده سواری پژو پارس، ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی است.

وی از رانندگان خواست با توجه به تشدید سفرهای تابستانی با سرعت مطمئنه حرکت کنند و از هرگونه سبقت غیر مجاز پرهیز و در اماکن اقامتی به استراحت کنند.

انتهاي پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking