۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۰

مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گیلان:

چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به طور ویژه در گیلان برگزار می‌شود

چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به طور ویژه در گیلان برگزار می‌شود
گروه اجتماعی - حجت الاسلام اسلامی نژاد، با بیان اینکه انقلاب اسلامی طبق فرموده امام(ره) معجزه الهی است، خاطرنشان کرد: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به طور ویژه در مناطق مختلف گیلان برگزار می‌شود.

چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به طور ویژه در گیلان برگزار می‌شود

به گزارش ایکنا از گیلان، حجت الاسلام والمسلمین علی اسلامی نژاد، مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گیلان امروز، اول آذرماه در سومین همایش ائمه جمعه استان در سال 97 که با موضوع «چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛ پیشرفت‌ها و آسیب‌ها» برگزار شد، به پیروزی انقلاب اسلامی در چهل سال گذشته توسط امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت: امام(ره) توانست رژیم 2500 ساله شاهنشاهی را منقرض و جمهوری اسلامی را پایه‌گذاری کند.

وی وقوع انقلاب اسلامی را در محل شاهرگ اقتصادی و انرژی دنیا عنوان کرد و افزود: آمریکا با تمام جنود خود به مقابله با انقلاب اسلامی برخاسته است.

این کارشناس دینی، با بیان اینکه انقلاب اسلامی طبق فرموده امام(ره) معجزه الهی است، خاطرنشان کرد: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به طور ویژه در مناطق مختلف گیلان برگزار می‌شود.

بسیج مظهر وحدت در جامعه است

سردار محمد عبدالله پور، فرمانده سپاه قدس استان گیلان نیز، با تبریک هفته وحدت و فرارسیدن هفته بسیج، اظهار کرد: بسیج موضوع بسیار حیاتی برای اسلام و انقلاب اسلامی است.

وی به تاثیر دین در تمام امور بشر اشاره کرد و افزود: امام راحل حفظ انقلاب اسلامی را به ملت سپرد و بسیج از اقشار مختلف مردم تشکیل شده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان، با بیان اینکه بسیج مظهر وحدت در جامعه است، تصریح کرد: کلید طلایی برای حفظ کشور بسیج است و به اعتراف دوست و دشمن، سپاه و بسیج انقلاب را در ابعاد مختلف حفظ می کند.

عبدالله پور، بسیج را بهترین ابزار برای گفتمان‌سازی و ترویج سبک زندگی اسلامی توصیف کرد و گفت: امروز سیاست بسیج طبق دستور مقام معظم رهبری در حوزه مسائل اجتماعی و فرهنگی است؛ ضمن اینکه در حوزه دفاعی به اقتداری رسیده ایم که دشمن توان مقابله با ایران اسلامی را ندارد.

وی با اشاره به اینکه مسجدمحوری یکی از طرح‌های سپاه با محوریت امامان جمعه در گیلان است، بیان کرد: سپاه بدون روحانیت مفهومی در کارها ندارد و فعالیت‌ها زیر نظر روحانیون محل انجام می‌شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان، همچنین از برگزاری سالانه 900 یادواره شهدا در گیلان خبر داد و یادآور شد: یادواره‌های شهدا به صورت مردمی و توسط افراد دلسوز برگزار می‌شود تا بتوانیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه اسلامی جاری و سازی نگه داریم.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :بسیج معجزه
منبع : خبرگزاری قرآن

پربازدیدترین امروز

website tracking