۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۴

برهانی در گفتگو با دانشجو:

اردوی پربار دانشجویان جهادی شهید همت در پاکدشت/ از خدمات پزشکی تا ایجاد «اتاق بازی کودک»

اردوی پربار دانشجویان جهادی شهید همت در پاکدشت/ از خدمات پزشکی تا ایجاد «اتاق بازی کودک»
سیدعلی برهانی، مسئول گروه جهادی شهید همت در خصوص اردوی جهادی یک روزه گفت:گروه جهادی شهید همت بسیج دانشجویی در راستای ارائه‌ی خدمات جامع توانبخشی-اجتماعی به محله‌ی شن و ماسه‌ی شهرستان پاکدشت اعزام شد و با استقرار در آموزشگاه حضرت مریم به اهالی آن منطقه خدمات رایگان ارائه داد.
اردوی پربار دانشجویان جهادی شهید همت در پاکدشت/ از خدمات پزشکی تا ایجاد «اتاق بازی کودک»سیدعلی برهانی، مسئول گروه جهادی شهید همت در خصوص اردوی جهادی یک روزه گفت:گروه جهادی شهید همت بسیج دانشجویی در راستای ارائه‌ی خدمات جامع توانبخشی-اجتماعی به محله‌ی شن و ماسه‌ی شهرستان پاکدشت اعزام شد و با استقرار در آموزشگاه حضرت مریم به اهالی آن منطقه خدمات رایگان ارائه داد.   وی افزود:در این طرح خدمات فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، ارتوپد فنی، شنوایی شناسی، مددکاری اجتماعی، روانشناسی بالینی "کودک و بزرگسال"، مشاوره خانواده و مشاوره تحصیلی به مراجعین ارائه شد، همچنین دانشجویان رشته رشد و پرورش با فراهم آوردن فضایی تحت عنوان «اتاق بازی کودک» شرایطی را برای شادی کودکان مهیا نمودند.
مسئول گروه جهادی شهید همت اظهار داشت: دانشجویان مددکاری اجتماعی در یک طرح هماهنگ به شناسایی و ارزیابی منطقه و مسائل و مشکلات اجتماعی آن پرداختند و در ادامه، خدمات مددکاری اجتماعی توسط دانشجویان این رشته به خانواده‌های نیازمند تشریح گردید و بعد از ارزیابی سعی شد که خدمات مورد نیاز آن‌ها منبع یابی و معرفی به سازمان‌های ذیربط انجام شود.
وی اضافه کرد: دکتر عرشی، مدیر گروه مددکاری اجتماعی به همراه دکتر جوادی عضو هیئت علمی، دانشجویان را در انجام این طرح همراهی می‌کردند.
برهانی ابراز امیدواری کرد که با همکاری سازمان‌ها و مسئولین، برنامه ریزی‌های کلان و سیاست گذاری‌هایی برای تجمیع خدمات و ارائه بهتر و موثرتر خدمات انجام پذیرد.
منبع : خبرگزاری دانشجو

پربازدیدترین امروز

website tracking