۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۱

60 برنامه شاخص به مناسبت هفته بسیج در مرند اجرا می‌شود

60 برنامه شاخص به مناسبت هفته بسیج در مرند اجرا می‌شود
فرمانده سپاه مرند از برگزاری 60 عنوان برنامه شاخص به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مرند، سرهنگ پاسدار جواد قهرمان‌زاده شامگاه دیروز در جمع خبرنگاران  اظهار داشت:امروز که فشار همه جانبه اقتصادی استکبار و در رأس آن آمریکا به مردم ایران تحمیل شده است، رهنمودهای چندین ساله مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت اقتصاد و اقتصاد مقاومتی تجلی می‌یابد.

وی افزود:در دفاع مقدس 8 ساله که دستمان خالی بود در مقابل استکبار و صدام مزدور تا دندان مسلح پیروز شدیم و امروز که جمهوری اسلامی از کشورهای پیشرو و موفق در عرصه‌های موفق است.

فرمانده سپاه مرند در ادامه خاطرنشان کرد: جواب کوبنده مقاومت فلسطین به رژیم اشغالگر که موجب عقب نشینی و تزلزل در کابینه صهیونیستی شده است، نشان داد که مقاومت همراه با اتکا به خداوند متعال به پیروزی و عزت خواهد رسید.

اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان سراب برگزار می‌شودخدمات ارزشمند بسیج در مناطق محروم به‌ وضوح قابل‌رؤیت است13 صندوق قرض‌الحسنه محله‌محور در مساجد اهر به همت بسیج تشکیل شدطرح رضویون بسیج در شهر و روستاهای شهرستان اهر اجرا می‌شوداجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان هریس برگزار می‌شود

قهرمان زاده یادآور شد: دشمنان فشار همه جانبه وارد می‌کنند و با تحریم‌ها و عملیات روانی درصدد تأثیر بر ملت ایران هستند که راهکار پیروزی در این وضعیت طبق نامه امام علی (ع) به محمد حنفیه مقاومت است که باید چون کوه پایدار ماند.

وی در ادامه تصریح کرد: کوته بینی آفت است و باید افق‌های دوردست را دید و فقط چند روز یا چند ماه کنونی را ندید همچنان که مقام معظم رهبری در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی اهمیت ترسیم افق 50 ساله را بیان کردند.

فرمانده سپاه مرند ادامه داد: مردم از آن‌هایی که علی رغم بازنشستگی پست و صندلی را تحویل نمی‌دهند، گله مند هستند چراکه باید به جوانان و نیروهای نخبه میدان داد و جوان پروری کرد.

وی در ادامه گفت: انتظار می‌رود رسانه‌ها و فعالین اجتماعی بیش از پیش در گفتمان سازی فرمایشات و رهمنودهای مقام معظم رهبری وارد میدان شوند که این گفتمان سازی ضروری است چراکه فرمایشات معظم له همیشه راهگشا بوده هرچند در مواردی برخی مجریان کوتاهی کرده‌اند.

قهرمان زاده در ادامه به برنامه‌های هفته بسیج در این شهرستان نیز اشاره کرد وگفت: همزمان با هفته بسیج بیش از 225 عنوان برنامه پایگاهی و 60 برنامه شاخص در این شهرستان برگزار خواهد شد که دیدار با امام جمعه محترم، نشست‌های بصیرتی، غبار روبی مزار شهدا و دیدار از خانواده معظم شهدا، برپایی نمایشگاها، اجرای مسابقات متنوع، برگزاری یادواره‌های شهدا و اجتماع بزرگ بسیجیان در روز 5 آذر، افتتاح خانه محروم از مهم‌ترین برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان مرند است.

فرمانده سپاه مرند در پایان گفت: بسیج همواره نقش ارزشمندی در اعتلای نظام اسلامی داشته و این نیروی مخلص وارث اصلی فرهنگ عاشورا بوده و در هر زمان که ارزش‌های انقلاب به خطر افتاده پا به میدان گذاشته و از ارزش‌ها صیانت کرده است.

کلیدواژه ها :مرند
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking