۲۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۳

«برف سرخ» مهرماه جلوی دوربین می‌رود/ سردشت یکی از لوکیشن‌های فیلم

«برف سرخ» مهرماه جلوی دوربین می‌رود/ سردشت یکی از لوکیشن‌های فیلم
فیلم سینمایی «برف سرخ» جدیدترین ساخته بلند سینمایی بهرام توکلی با تهیه کنندگی مسعود ردایی مهرماه جلوی دوربین می رود.

به  گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، گروه تولید جدیدترین ساخته بهرام توکلی به تازگی مراحل اولیه پیش تولید را آغاز کردند تا بتوانند با آغاز پیش تولید در مردادماه کارهای را به سرعت پیش ببرند.

توکلی در «برف سرخ» چهار شخصیت اصلی خواهد داشت که فاطمه معتمد آریا عهده دار یکی از آن ها خواهد بود دیگر شخصیت های داستان از بازیگران معروف و سرشناس سینما در گروه های سنی مختلف انتخاب خواهند شد.

بنابراین گزارش، «برف سرخ» که به تازگی پروانه ساخت خود را دریافت کرده است دومین همکاری مشترک توکلی و ردایی محسوب می شود که نوروز امسال سریال «بیمار استاندارد» را به ترتیب در مقام نویسنده و تهیه کننده روی آنتن شبکه یک داشتند. مدیریت تولید این فیلم برعهده مجید گودرزی است.

فاطمه معتمد آریا  به تازگی با پروژه قرارداد امضا کرده است. «برف سرخ» پنجاهمین فیلم کارنامه فاطمه معتمد آریا خواهد بود. او در این فیلم نقش زنی دردمند به نام خورشید را ایفا خواهد کرد. این دومین همکاری معتمدآریا و توکلی پس از فیلم «اینجا بدون من» خواهد بود که سال 1389 ساخته شد.پیش بینی می شود نخستین نمایش این فیلم امسال در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر باشد.

در خلاصه داستان فیلم برف سرخ که یک درام اجتماعی است، آمده: خورشید از سردشت به تهران آمده تا بداند چقدر دیگر زنده خواهد ماند. در مرکز درمانی اما، اتفاقات آن طور که در ذهن اوست پیش نمی روند...

بهرام توکلی ساخت فیلم‌های «من دیه گو مارادونا هستم»، «بیگانه»، «آسمان زرد کم عمق»، «اینجا بدون من»، «پرسه در مه»، «پابرهنه در بهشت» را در کارنامه خود دارد.

توکلی دو سال گذشته برای ساخت «من دیه گو مارادونا هستم»، دیپلم افتخار بهترین کارگردانی را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرد. او سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی برای فیلم «پرسه در مه» و بهترین فیلم اول را برای فیلم «پابرهنه در بهشت» در کارنامه خود دارد.

کلیدواژه ها :برف سردشت
منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking