۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۹

20 هزار بسیجی اردبیلی در قالب کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی اعزام شدند

20 هزار بسیجی اردبیلی در قالب کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی اعزام شدند
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در قالب اردوهای راهیان نور 20 هزار بسیجی استان را به مناطق عملیاتی کشور اعزام کردیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سرهنگ پاسدار شکر عبدی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت:  با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در قالب اردوهای راهیان نور 20 هزار بسیجی استان را به مناطق عملیاتی کشور اعزام کردیم چرا که اردوهای راهیان نور فرصت بسیار ارزشمندی برای تبیین دستاوردها و ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی است.

وی بیان کرد: خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان با بصیرت‌افزائی و آگاهی مردم حتمی است و اردوهای راهیان نور می‌تواند این مهم را با آشنایی جوانان با تاریخ دفاع مقدس و دستاوردهای مقدس انقلاب اسلامی آمیخته کند و محصولی ارزشمند و معنوی به نام جوانان بسیجی و متدین را آماده کند.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان اسلام امری ماندگار و طلایی است که برای حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلابی از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند و برای اعتلای اهداف مقدس انقلاب اسلامی همیشه تلاش کرده‌اند که این موضوع برای ما بسیار مهم است.

عبدی بیان کرد: افزایش تولید و ایجاد اشتغال‌زایی مناسب در استان از دیگر اهداف مهم ما برای امسال است که به دنبال کارآفرینی و استقلال از کشورهای دیگر مبنای کار قرار گرفته و خوشبختانه سهم استان اردبیل از 180 شغل پایدار کشور مناسب ارزیابی شده و در تلاش هستیم بتوانیم با ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی به عنوان مهم‌ترین محور به اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

وی اظهار کرد: گروه‌های جهادی به مناطق محروم استان با هدف خدمات‌رسانی به اقشار محروم و کم‌برخوردار جامعه اعزام می شوند و هر کس در عرصه‌ای خدمت بی‌منت به مردم را مبنای کار قرار داده است که از جمله این اقدامات می‌توان به استقرار اکیپ‌های درمانی و پزشکی، بازسازی خانه‌ها و مکان‌های مردم مناطق محروم و برگزاری عصر شعر اشاره کرد.

منبع : تسنیم
website tracking