۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۷

جانشین فرمانده سپاه استان اردبیل:

بسیجیان در سنگر اقتصاد با دشمن مقابله می کنند

بسیجیان در سنگر اقتصاد با دشمن مقابله می کنند
جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: امروز نیروهای انقلابی بسیج مردمی با تلاش شبانه روزی خود در سنگر اقتصاد با دشمن و تهاجم اقتصادی غرب و آمریکا مقابله می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، سردار فرهنگ مستعدحصاری عصر امروز در دیدار با اعضای ستاد گرامیدشت هفته بسیج در اردبیل اظهار داشت: امروز سنگرهای اقتصاد مقاومتی، معرفتی، بصیرتی، علم ودانش خط مقاومت بسیجیان کشور است و گردان های مختلف متشکل بسیجیان جوان و انقلابی در این عرصه های مهم فعالیت های چشمگیری دارند.

سردار مستعد با شاره به اینکه در حال حاضر بیش ار 270 گروه جهادی بسیجی در اردبیل فعالیت دارند، تصریح کرد: این گروه های جهادی نقش اساسی در محرومیت‌زدایی و عمران و آبادانی مناطق محروم استان اردبیل را دارند.

وی ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: هفته بسیج که از 29 آبان ماه تا 5 آذر ماه همزمان با سراسر کشور در اردبیل نیز گرامی داشته می‌شود برنامه‌های مرتبط با این هفته برگزار خواهد شد که برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام یافته است.

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل از اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی کشور خبر داد و بیان کرد: در این زمینه نیز برنامه‌ریزی منسجمی انجام یافته تا نیروهای مختلفی به این مناطق اعزام شوند.

سردارمستعد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام هفته بسیج گفت: ما قدردان خون پاک شهدا هستیم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رسالتی خطیر و حساس است.

وی از برگزاری 150 یادواره شهدای والامقام در استان خبر داد و تصریح کرد: زنده نگهداشتن نام و یاد خاطره شهدای والامقام بسیار مهم است تا بتوانیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج دهیم.

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: بسیج یکی از دستاوردهای بزرگ امام راحل بود که همیشه نقش تاثیرگذاری در جامعه داشته است.

وی از ورود بسیج در حوزه تولید و اقتصاد مقاومتی و دانش خبر داد و افزود: بسیج در عرصه‌های دفاعی و امنیتی نیز تاثیرگذار بوده است.

مستعدحصاری با اشاره به برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی گفت: این رزمایش نیز به صورت باشکوه و منظم برگزار شد و نمایشگاه هفته دفاع مقدس برای آشنایی مختلف مردم با فرهنگ ایثار و شهادت در نظر گرفته شده است.

منبع : دانا

اخبار مرتبط

website tracking