۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۰

لحظه وحشتناک آویزان شدن گردشگران از چرخ و فلک! +فیلم

لحظه وحشتناک آویزان شدن گردشگران از چرخ و فلک! +فیلم
نقص مکانیکی چرخ و فلک یکی از پارک های اندونزی صحنه ای وحشتناکی را برای گردشگران رقم زد.

لحظه وحشتناک آویزان شدن گردشگران از چرخ و فلک! + فیلم//به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نقص فنی یک چرخ و فلک پارک بازی در کشور اندونزی شماری از گردشگران را در معرض خطر مرگ قرار داد. این حادثه زمانی رخ داد که این چرخ و فلک ناگهان از حرکت ایستاد و موجب شد تا گردشگران در ارتفاع زیاد گرفتار شوند. در ویدئویی که منتشر شده است چگونگی وقوع این حادثه را به تصویر می کشد. در این ویدئو مشاهده می شود در حالی که چرخ و فلک از حرکت ایستاده است چند کابین به حالت معکوس در آمده و گردشگران از آن آویزان هستند.

پس از این حادثه تعدادی از گردشگران تلاش کردند تا با خارج شدن از کابین ها خود را به زمین برسانند. در این ویدئو گردشگران با گرفتن میله های چرخ و فلک و کم کردن ارتفاع تلاش می کنند تا جان خود را نجات دهند. بنا به گزارش یکی از رسانه های محلی جاکارتا این چرخ و فلک بدون هیچ مشکلی در حال کار بود که ناگهان وقوع یک نقص فنی موجب این حادثه شد.

پس از وقوع نقص فنی اپراتور چرخ و فلک بلافاصله موفق به توقف سریع آن نشد و سرانجام چرخ و فلک پس از نیم دور گردش متوقف گردید. در نتیجه تعدادی از گردشگران در بالای چرخ و فلک از کابین ها آویزان ماندند. پس از این حادثه برخی از شاهدان عینی نیز تلاش کردند با بالارفتن از چرخ و فلک به افراد گرفتار شده کمک کنند. بنا به گزارش تلگراف به گفته فرمانده ارشد پلیس محلی جاکارتا در این حادثه به هیچ فردی آسیب وارد نشد و همه گردشگران توانستند از چرخ و فلک پیاده شوند.

گفتنی است؛ تحقیقات پلیس محلی اندونزی برای یافتن  علت اصلی وقوع   این حادثه ادامه دارد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking