۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۹

چند توصیه به شرکت‌کنندگان در مسابقات قهرمانی دانشجویی مدیریت پروژه

چند توصیه به شرکت‌کنندگان در مسابقات قهرمانی دانشجویی مدیریت پروژه
عضو هیات مدیره انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه در اولین گردهمایی مدیریت پروژه ایران کسب مقام زرین موسسه محک در بخش پروژه‌های انسان دوستانه مسابقات قهرمانی دانشجویی مدیریت پروژه در سطح جهانی را یادآور شد و ضمن ابراز امیدواری برای موفقیت اعضای انجمن مدیریت پروژه ایران در این رقابت‌ها به بیان چند توصیه برای شرکت کنندگان در این رقابت‌ها پرداخت.

به گزارش ایسنا، کامیار صفاکیش در این گردهمایی با بیان اینکه ۳۴ کشور دارای عضویت کامل انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه و ۱۲ کشور نیز در دوره گذار هستند، ایران را جزو گروه دوم کشورها دانست و گفت: امیدواریم کشورمان طی یک ماه آینده عضویت کامل در این انجمن را دریافت کند.

وی با اشاره به برگزاری همایش سالانه این انجمن در فنلاند، اظهار کرد: متاسفانه نماینده ایران بخاطر طول کشیدن صدور ویزا فرصت حضور در این همایش را که دو هفته پیش برگزار شد، پیدا نکرده است.

عضو هیات مدیره انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه برخی فعالیت‌های IPMA را مسابقات قهرمانی مدیریت پروژه، رقابت جهانی همکاری موثر، رقابت مدیریت استعداد، مدیر پروژه جوان سال، ارتباطات و خدمات مشاوره‌ای برای راه‌اندازی انجمن‌ها و نیز کمک به شرکت‌ها برای دریافت عضویت کامل عنوان کرد و افزود: از مهم‌ترین مسابقات این انجمن IPMC است که هر کشور در سطح ملی برگزار می‌کند.

صفاکیش شرط حضور در این مسابقات را شرکت در آزمون ICB دانست و با اشاره به اینکه این آزمون به دریافت سطح D نیز کمک می‌کند، تشریح کرد: در IPMC رقابت بین دانشگاه‌ها صورت گرفته و بعد از آن نماینده هر کشور ضمن حضور در رقابت جهانی باید مشکل جدی یک کسب و کار را که از طریق بازی ارائه شده، طی دو روز حل کنند.

وی با بیان اینکه ایران در بخش پروژه‌های انسان دوستانه این رقابت‌ها در سال گذشته موفق به کسب مقام زرین در سطح جهانی شده است، موسسه محک را برنده این جایزه اعلام کرد و گفت: مسابقات قهرمانی دانشجویی مدیریت پروژه در سه سطح ملی، منطقه‌ای و جهانی برگزار می‌شود و برنده این مسابقات میزبان دور بعدی خواهد بود.

عضو هیات مدیره انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه به بیان چند توصیه به اعضای انجمن و شرکت کنندگان در این رقابت‌ها پرداخت و تاکید کرد: به زبان انگلیسی خصوصا زبان کوچه و بازار و نیز دنیای حرفه‌ای مکاتبات مجازی به این زبان مسلط باشید.

صفاکیش ادامه داد: مهارت‌های ارتباطی، بردباری و خویشتن‌داری را بیاموزید و ضمن باور به تفاوت فرهنگ‌های مختلف توجه داشته باشید که به جای قهرمان‌سازی به مدل‌سازی و الگوگیری توجه کنید.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking