۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۴

ویژه زائران دانشگاهی؛

مهلت شرکت در مسابقه چراغ راه هدایت ۳۰ بان به پایان می‌رسد

مهلت شرکت در مسابقه چراغ راه هدایت ۳۰ بان به پایان می‌رسد
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مجموعه مسابقات چراغ راه هدایت ویژه زائران دانشگاهی عتبات عالیات در نوزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از مرداد ماه آغاز شده و تا پایان آبان ماه ۹۷ ادامه خواهد داشت.مسابقه چراغ راه هدایت با هدف ثبت لحظات معنوی زائرین عتبات دانشگاهیان از زمان ثبت نام تا پذیرفته شدن در قرعه کشی؛ اعزام و حضور در اعتاب مقدسه طراحی شده است و زائرین علاقمند این دوره، با ارسال خاطرات و عکس‌های خود این امکان را دارند تا در این مسابقه شرکت کرده و از جوایز ارزنده آن بهره‌مند شوند.این مسابقه برای ششمین دوره متوالی ویژه نوزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان و در ۵ فصل اصلی طراحی شده است که زائرین عتبات دانشگاهیان می‌توانند در مسابقات فرهنگی و هنری آن شرکت کنند. بخش‌های مختلف این مسابقه عبارتند از: شعر و داستان، سفرنامه نویسی (حداقل در ۵ صفحه ۴ (A، دلنوشته و خاطره و عکا
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مجموعه مسابقات چراغ راه هدایت ویژه زائران دانشگاهی عتبات عالیات در نوزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از مرداد ماه آغاز شده و تا پایان آبان ماه ۹۷ ادامه خواهد داشت.

مسابقه چراغ راه هدایت با هدف ثبت لحظات معنوی زائرین عتبات دانشگاهیان از زمان ثبت نام تا پذیرفته شدن در قرعه کشی؛ اعزام و حضور در اعتاب مقدسه طراحی شده است و زائرین علاقمند این دوره، با ارسال خاطرات و عکس‌های خود این امکان را دارند تا در این مسابقه شرکت کرده و از جوایز ارزنده آن بهره‌مند شوند.

این مسابقه برای ششمین دوره متوالی ویژه نوزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان و در ۵ فصل اصلی طراحی شده است که زائرین عتبات دانشگاهیان می‌توانند در مسابقات فرهنگی و هنری آن شرکت کنند. بخش‌های مختلف این مسابقه عبارتند از: شعر و داستان، سفرنامه نویسی (حداقل در ۵ صفحه ۴ (A، دلنوشته و خاطره و عکاسی که با موضوع پذیرفته شدن در قرعه کشی و حضور در عتبات برگزار می‌شود.

مسابقه کتابخوانی "چراغ راه هدایت" به صورت اینترنتی از کتب "هشت بهشت"، "به فرزندم" و "مفاتیح دانشجویی (زیارت جامعه کبیره) " در سامانه جامع عتبات برگزار خواهد شد.

زائرین می‌توانند با ارسال عکس‌های خود که با دوربین حرفه‌ای و یا موبایل در قالب تصاویر از حرمین شریفین، عکس‌های دسته جمعی در اماکن زیارتی و سلفی در طول سفر گرفته شده، در این مسابقه شرکت نمایند.

مهلت ارسال آثار تا پایان آبان ماه سال ۱۳۹۷ می‌باشد و زائرین می‌توانند در تمامی بخش‌های مسابقه شرکت کنند و آثار خود را با ذکر مشخصات کامل و شماره تماس، به آدرس لبیک در پیام رسان‌های سروش، ایتا و به ایمیل atabat@labbayk.ir و یا از طریق پست به آدرس تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، بن بست امین، پلاک ۴ برای ستاد ارسال نمایند.

گفتنی است؛ برای برگزیدگان این مسابقه جوایز ویژه‌ای در نظر گرفته شده است و در هر بخش به ترتیب برای نفرات اول، کمک هزینه سفر‌های زیارتی به مبالغ ده میلیون ریال، نفر دوم، هفت میلیون ریال و نفر سوم، پنج میلیون ریال در نظر گرفته شده است.
کلیدواژه ها :آدرس عکس سلفی دلنوشته
منبع : خبرگزاری دانشجو

پربازدیدترین امروز

website tracking