۲۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۵

به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی قم؛

نهمین دوره جشنواره «قرآن در سما» از فردا آغاز می‌شود

گروه دانشگاه: نهمین دوره جشنواره قرآنی آموزشکده فنی و حرفه‌ای سما با عنوان «قرآن در سما» از فردا 21 تیرماه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم آغاز می‌شود.

محمدحسین شریفی، معاون دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس آموزشکده فنی و حرفه‌ای سما واحد قم، در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، گفت: نهمین دوره جشنواره «قرآن در سما»، از فردا 21 تیرماه به مدت سه روز به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه آیین افتتاحیه این جشنواره فردا، دوشنبه 21 تیرماه در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود، گفت: در این دوره جشنواره حدود 700 نفر از دانشجویان و کارمندان خواهر و برادر این آموزشکده در روزهای 22 و 23 تیرماه به رقابت در رشته‌های، «قرائت تحقیق»، «قرائت ترتیل»، «حفظ و ترجمه» و «تفسیر» خواهند پرداخت.

دبیر کمیته اجرایی این جشنواره عنوان کرد: استادان نوراللهی، دهدشتی، فروغی و سعیدیان در بخش برادران و خانم‌ها، بنی‌فاطمه، میرغیاثی، فروغی و ایزدی در بخش خواهران، این مسابقات را داوری می‌کنند.

وی در پایان گفت: اختتامیه این جشنواره چهارشنبه 23 تیرماه در تالار امام خمینی(ره) دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم، برگزار خواهد شد.

منبع : خبرگزاری قرآن

پربازدیدترین امروز

website tracking