۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۹

سه کیلوگرم هروئین در قم کشف شد

سه کیلوگرم هروئین در قم کشف شد
به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ غلام عباس بلفکه روز یکشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم، 2 قاچاقچی مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند.
وی گفت: متهمان قصد داشتند با یک دستگاه خودرو پژو 405 مقادیری مواد مخدر را از تهران به استان مرکزی منتقل و از حوزه استحفاظی قم عبور کنند که خودرو مذکور در محور مواصلاتی استان شناسایی و متوقف شد.
وی افزود: پس از دستگیری راننده و سرنشین پژو در بازرسی از خودرو سه کیلوگرم هروئین مرطوب در قالب 3 بسته کشف شد.
بلفکه ادامه داد: سرانجام متهمان به انضمام پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی استان شدند.

** دستگیری سارقان طلای کودکان در قم
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی قم نیز از دستگیری 2 سارق طلای کودکان در این استان خبر داد و گفت: متهمان طی تحقیقات صورت گرفته در این رابطه به 4 فقره سرقت و همچنین سرقت 2 دستگاه خودرو پراید اعتراف کردند.
سرهنگ احمد کرمی اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت طلای کودکان در قم، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم قرار گرفت.
وی گفت: تحقیقات ماموران پلیس ادامه داشت تا این که پنج معتاد دستگیر و یک دستگاه خودرو مسروقه از آن ها کشف شد.
وی گفت: طی تحقیقات کارآگاهان، 2 تن از این افراد به 4 فقره سرقت طلای کودکان با همدستی یکدیگر و همچنین سرقت 2 دستگاه خودرو پراید در قم اعتراف کردند که در نهایت متهمان به همراه پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی استان شدند.

** دستگیری 12 سارق و 18 خرده فروش مواد مخدر در قم
همچنین فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری 12 سارق و 18 خرده فروش مواد مخدر دراین شهر خبر داد.
سرهنگ مراد حسین جعفریان افزود: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی محله محور و استقرار نظم و امنیت در نقاط آسیب پذیر قم و مقابله با تبهکاران، مزاحمین نوامیس و اراذل و اوباش، برخورد با سارقان، جمع آوری معتادان متجاهر و خرده فروشان مواد مخدر، طرح ارتقاء امنیت محله محور قدر 2 در حوزه استحفاظی تعدادی از کلانتری ها و پاسگاه های فرماندهی انتظامی شهرستان قم برگزار شد.
وی هدف از برگزاری طرح مذکور را کاهش جرایم و پیشگیری از هرگونه ناهنجاری دانست و بر استمرار آن تاکید کرد.
جعفریان، نتایج این طرح را شامل دستگیری 12 سارق، 18 خرده فروش مواد مخدر، سه تن از اراذل و اوباش، توقیف هفت دستگاه خودرو و 6 دستگاه موتورسیکلت و کشف مقادیری مواد مخدر برشمرد.
1175 /
انتهای پیام
کلیدواژه ها :سرهنگ هروئین
منبع : جماران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking