۲۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۸

مسئول انجمن اسلامی دانشگاه آزاد بجنورد:

موافق رابطه با آمریکا در صورت حفظ اقتدار ملی بدون افراط و تفریط هستیم

موافق رابطه با آمریکا در صورت حفظ اقتدار ملی بدون افراط و تفریط هستیم
مسئول انجمن اسلامی دانشگاه آزاد بجنورد بیان کرد: انجمن اسلامی دانشگاه آزاد بجنورد با هدف روشنگری سیاسی در چارچوب نظام جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری «دانشجویان بیدار»  سروش صفرزاده دانشجویی ترم شش کارشناسی رشته مهندسی معماری دانشگاه آزاد بجنورد این دانشجو به مدت یک سال است که مسئول انجمن اسلامی دانشگاه آزاد بجنورد است.

صفرزاده اعلام کرد:به صورت کلی فعالیت انجمن اسلامی سمت و سوی سیاسی مطابق با چارچوب‌های نظام جمهوری اسلامی ایران دارد و از این مسیر خارج نیست.

مسئول انجمن اسلامی دانشگاه آزاد بجنورد تصریح کرد: اکثر فعالیت‌های این انجمن مناسبتی است مطابق مناسبت‌های مختلف که روی تقویم قرار دارد از جمله روز دانشجو، روز مهندس و هر مناسبتی که باشد مراسم برگزار خواهد شد و مهمان کشوری و استانی نیز دعوت می‌شود که بُعد سیاسی از دست نرود.

صفرزاده تاکید کرد: هدف انجمن اسلامی این است که روشنگری سیاسی برای دانشجویان ایجاد نماید تا دانشجویان بتوانند در جامعه سیاسی خود قدم بردارند و از سیاست غافل نشوند و در سیاست کشور خود دخیل باشند.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های پیشرو انجمن اسلامی از مهرماه سال جاری آغاز می‌شود افزود: چون دانشجویان اکثرا در دانشگاه نیستند برای تابستان برنامه خاصی در نظر نداریم اما برای ورودی‌های جدید در مهر ماه سال جاری جشن افتتاحیه بناست برگزار کنیم و در ترم جدید جلسه هم‌اندیشی و میزگرد نیز برگزار خواهد شد.

مسئول انجمن اسلامی دانشگاه آزاد بجنورد بیان کرد: انجمن اسلامی موافق رابطه با آمریکا است در صورتی که مواضعی که برای ایران معین شده از بین نرود، ما خواستار جلوگیری از زبونی و خوار شدن ایران عزیز هستیم و خواستار حفظ اقتدار ملی بدون افراط و تفریط در هر زمان هستیم.

وی اظهار کرد: اداره انجمن اسلامی مبتنی بر تمام اعضای شورای مرکزی می‌باشد و جهت‌گیری‌های آن مبتنی بر یک نفر و یا جناح خاص نیست.

صفرزاده عنوان کرد: هسته اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی از شش نفر تشکیل شده است این اعضاء شامل امیر حسین کبریایی، امیر محمد پروان، محمد حاتمی، سانیا علی‌دادیان و زهرا محقر است.

مسئول انجمن اسلامی دانشگاه آزاد بجنورد تصریح کرد: رابطه مسئولین با اعضای انجمن بسیار خوب است اما این ارتباط جا دارد که گسترده‌تر نیز باشد همکاری ریاست دانشگاه و آقای فانی جهت حکم تشکیل انجمن اسلامی بسیار خوب بود و تشکر فراوان از مقامات مسئول دانشگاه داریم.

وی خاطر نشان کرد: پشنهاد بنده به دانشجویان این است که در سرنوشت سیاسی کشور خود دخیل باشند البته در چارچوب قوانین و اصول اسلامی و افراط و تفرط نداشته باشند و حقوق کشور خود را نادیده نگیرند.

صفرزاده در پایان گفت: دین اسلام در میان دین‌های دیگر در ارجحیت قرار دارد، اگر دین اسلام  به عنوان سپر سیاسی قرار گیرد اعضای انجمن اسلامی این مسئله را تایید نمی‌کند.

انتهای خبر/

منبع : دانا

بازتاب این خبر در رسانه ها

اخبار مرتبط

website tracking