۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۲

نقطه ضعف ستاره غیرمنتظره بارسا از نگاه والورده

نقطه ضعف ستاره غیرمنتظره بارسا از نگاه والورده
مالکوم، خرید جنجالی بارسلونا دو شب پیش تبدیل به ستاره غیرمنتظره آبی و اناری ها در سن سیرو شد.

ورزش سه: مالکوم، خرید جنجالی بارسلونا دو شب پیش تبدیل به ستاره غیرمنتظره آبی و اناری ها در سن سیرو شد.

بارسلونا هرچند برابر اینتر با تساوی 1-1 متوقف شد ولی خبر خوب برای والورده و هواداران این باشگاه، گلزنی مالکوم بود. ستاره برزیلی که مدت ها حتی در فهرست 18 نفره نیز قرار نمی گرفت، سه دقیقه پس از ورودش به زمین گلزنی کرد و اولین بازی خود در لیگ قهرمانان را با گلی مهم جشن گرفت.

نقطه ضعف ستاره غیرمنتظره بارسا از نگاه والورده

او این روزها به سوژه اصلی رسانه های کاتالونیا تبدیل شده است. مالکوم امروز در مصاحبه با رادیو کاتالونیا گفت:« نمی دانم این گل تاثیری در بهتر شدن وضعیتم در بارسا خواهد داشت یا خیر و این مربی است که در نهایت تصمیم گیرنده خواهد بود.

والورده پس از بازی به من گفت که باید در دفاع مشارکت بیشتری داشته باشم و این ضعف را برطرف کنم. در هر صورت مربی ایده های خودش را دارد و من باید صبورتر باشم. فکر می کنم با تلاش بیشتر بتوانم بازی های بیشتری انجام دهم.»

مالکوم ادامه داد:« خوشبختانه در بارسلونا همه از من حمایت می کنند. پس از بازی، هم تیمی هایم به من روحیه دادند و گفتند که باید صبوری کنم. آنها به من برای پشت سر گذاشتن روزهای بد کمک زیادی کرده اند و می گویند که این تازه شروع کار است و باید بیشتر تلاش کنم. اینجا بارساست و فیکس شدن کار ساده ای نیست. افتخار می کنم که در چنین مجموعه یکدل و متحدی حضور دارم.»

کلیدواژه ها :بارسلونا جنجال
منبع : برترین ها

پربازدیدترین امروز

website tracking