۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۴

فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری:

کشف ۱۰۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری

کشف ۱۰۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری
فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری از انهدام سه باند ۲۴ نفره مواد مخدر و کشف ۱۰۵ کیلوگرم تریاک و هروئین از پنج دستگاه خودرو در محور "لردگان-بروجن" خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار غلامعباس غلامزاده فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر قصد قاچاقچیان مواد مخدر برای انتقال مواد افیونی از محور "لردگان به بروجن" و توزیع در سطح استان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.


وی افزود: با انجام کار اطلاعاتی دقیق پنج دستگاه خودرو این قاچاقچیان در محور "لردگان به بروجن" شناسائی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه توقیف شدند.

ارشدترین مقام انتظامی استان ادامه داد: در بازرسی از این خودروها ۱۰۵ کیلوگرم تریاک و هروئین که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود کشف گردید.

غلامزاده در پایان با اشاره به اینکه در این سه طرح عملیاتی و پاکسازی نقاط آلوده استان ۲۴ نفر دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدندگفت: برخورد قانونی با قاچاقچیان مواد مخدر طی سال جاری با قاطعیت ادامه می یابد و از همشریان عزیز درخواست داریم هرگونه موارد مشکوک را به سامانه ۱۱۰ پلیس گزارش کنند.

منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

    website tracking