۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۸

مردانی،گرایی و نوری رقبای خود را شناختند/ مصاف مردانی و برنده سوریان در دور نخست

مردانی،گرایی و نوری رقبای خود را شناختند/ مصاف مردانی و برنده سوریان در دور نخست
مهرداد مردانی، محمدرضا گرایی و حسین نوری حریفان خود را در رقابت های سه وزن دوم مسابقات کشتی بزرگسالان قهرمانی جهان در مجارستان شناختند.

به گزارش ایسنا، مراسم قرعه‌کشی اوزان ۶۰،۶۷ و ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۸ در بوداپست مجارستان برگزار شد و مهرداد مردانی در وزن ۶۰، محمدرضا گرایی در وزن ۶۷ و حسین نوری در وزن ۸۷ کیلوگرم رقبای خود را شناختند.
 

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۳۱ نفر حضور دارند، مهرداد مردانی در دور نخست به مصاف شینیبو اوتا دارنده مدال نقره المپیک و قهرمان آسیا و بازی های آسیایی از ژاپن می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان تسیمبالیوک از اوکراین و سلطانگالی از قزاقستان کشتی می گیرد. در گروه مردانی مراد ممدوف دارنده مدال نقره اروپا از آذربایجان، کیم سئونگ هاک دارنده مدال برنز جهان از کره جنوبی، سرگئی امیلین قهرمان اروپا از روسیه و ایو آنگلوف قهرمان جهان از بلغارستان حضور دارند.

اوتا حریف مردانی در دور نخست طی سال‌های گذشته در المپیک ریو و پیش از آن موفق به شکست حمید سوریان شده بود.

در وزن ۶۷ کیلوگرم محمدرضا گرایی در دور اول با قرعه استراحت روبروست. وی در دور دوم به مصاف مصطفی محمد از مصر می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی میان امانتور اسماعیل اف دارنده مدال برنز بازی های آسیایی از قرقیزستان و شماگی بولکوادزه دارنده مدال برنز المپیک و قهرمان زیر ۲۳ سال جهان از گرجستان می رود. در این وزن ۳۳ نفر حضور دارند که در گروه گرایی اسماعیل بوررو مولینا قهرمان المپیک و جهان از کوبا، ریو هان سو قهرمان جهان از کره جنوبی و آرتم سورکوف دارنده مدال برنز جهان و طلای اروپا از روسیه حضور دارند.

در وزن ۸۷ کیلوگرم که ۳۴ نفر حضور دارند حسین نوری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با هیتانیمی از فنلاند کشتی می گیرد و در دور سوم به مصاف برنده کشتی میان مانجیت از هند و اریک آپس از استونی می رود. در گروه نوری ژان بلنیوک قهرمان جهان و دارنده مدال نقره المپیک از اوکراین و اسلام عباس اف دارنده مدال برنز زیر ۲۳ سال جهان از آذربایجان حضور دارند.

مسابقات اوزان فوق از ساعت ۱۲ ظهر فردا (جمعه) برگزار می شود.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :مدال سوری
منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking