۱۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۳

تداوم ناپایداری و کاهش دمای هوا در مازندران

تداوم ناپایداری و کاهش دمای هوا در مازندران
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران پیش بینی کرده است که ناپایداری های جوی استان تا روز چهارشنبه هفته جاری ادامه یافته و دمای هوا نیز کاهش خواهد یافت.

مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت که بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هوای امروز استان نیمه ابری تا ابری است که در بعضی از ساعت در ارتفاعات با بارندگی ، وزش باد و احتمال رعد و برق همراه خواهد شد.
احمد اسدی افزود : امروز در گرم ترین زمان دمای هوای مرکز استان به 29 درجه سانتی گراد بالای صفر می رسد.
وی هوای روز های یکشنبه و دوشنبه این هفته استان مازندران را هم نیمه ابری در بعضی از ساعات همراه با بارندگی ، وزش باد و احتمال رعدو برق پیش بینی کرد و ادامه داد : دمای هوای ساری نیز در این 2 روز با 2 درجه کاهش به 27 درجه می رسد.
اسدی هوای مازندران در روز سه شنبه را ابری و همراه با بارندگی ، وزش باد شدیدتر و کاهش دما پیش بینی کرد و بیان داشت : دمای هوا درگرم ترین زمان سه شنبه به 25 درجه بالای صفر می رسد.
وی گفت : روز چهارشنبه هم شهروندان مازندران هوای نیمه ابری تا ابری را همراه با بارش پراکند و از بعد از ظهر بتدریج کاهش ابر تجربه خواهند کرد.
مسئول پیش بینی هواشناسی مازندران گفت : از روزپنجشنبه و جمعه این هفته هوای استان صاف تا قسمتی ابری می شود و دمای هوای نیز به صورت نسبی افزایش خواهد یافت .
با توجه به شروع برداشت شالی در زمین های کشاورزی مازندران ، وضعیت آفتابی بهترین شرایط برای برنجکاران است.
6990/1654

منبع : ایرنا

پربازدیدترین امروز

website tracking