۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۶

افزایش 42 لگ فوق‌العاده پروازی از اصفهان به نجف در ایام اربعین

افزایش 42 لگ فوق‌العاده پروازی از اصفهان به نجف در ایام اربعین
سخنگوی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان گفت: علاوه بر پروازهای روتین اصفهان به نجف، 42 لگ پروازی در ایام اربعین از 28 مهر تا 13 آبان در حال اجراست.

شهرزاد سلیمی‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به افزایش پروازهای اصفهان به نجف اظهار داشت: علاوه بر پروازهای روتین قبل، پروازهای فوق العاده در ایام اربعین در نظر گرفته شده است.

وی افزود: 8 لگ پرواز روتین در هفته شامل دو پرواز رفت و برگشت شرکت تابان و دو پرواز رفت و برگشت هواپیمای العراقی است و اکنون در آستانه اربعین حسینی 42 لگ پروازی فوق العاده وجود دارد.

سخنگوی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان با بیان اینکه این 42 لگ فوق العاده پروازی ویژه اربعین است، گفت: لگ‌های فوق العاده از 28 مهر آغاز شده و  تا 13 آبان ادامه دارد.

وی ادامه داد: در بحث آماده‌سازی این پروازها، جلساتی با تمام نهادها و ارگان‌هایی که در بحث اربعین به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند، برگزار شده و از یک ماه پیش آماده سازی انجام و تذکرات لازم به نهادها داده شده است.

سلیمی‌پور خاطرنشان کرد:  فرودگاه شهید بهشتی استان اصفهان، آمادگی لازم برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین در پروازهای ورودی و خروجی به عتبات عالیات را دارد.

کلیدواژه ها :فرودگاه بهشت فوق
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking