۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۴

پلیس آمریکا در جستجوی قاتل فراری دختر دانشجو

پلیس آمریکا در جستجوی قاتل فراری دختر دانشجو
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، جست‎وجو‌های پلیس آمریکا برای دستگیری مرد مظنون به قتل دانشجوی دختر شهر سالت لیک ایالت یوتا ادامه دارد.پلیس ایالت یوتا در جست‎وجوی یافتن مردی است که گفته می‌شود یک دانشجوی دختر دانشگاه یوتا را خارج از خوابگاه این دانشگاه به قتل رسانده است.مقامات انتظامی دانشگاه یوتا اعلام کردند که جسد این دانشجو در خودرویی در نزدیکی برج‌های پزشکی پیدا شد. پلیس یوتا در جست‎وجوی یافتن مرد ۳۷ ساله سفیدپوستی است که گفته می‌شود قبلا با این دانشجو در ارتباط بوده است و آخرین بار نیز با وی دیده شد.پلیس پس از این حادثه تیراندازی، محوطه خوابگاه را تحت کنترل دارد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، جست‎وجو‌های پلیس آمریکا برای دستگیری مرد مظنون به قتل دانشجوی دختر شهر سالت لیک ایالت یوتا ادامه دارد.

پلیس ایالت یوتا در جست‎وجوی یافتن مردی است که گفته می‌شود یک دانشجوی دختر دانشگاه یوتا را خارج از خوابگاه این دانشگاه به قتل رسانده است.

مقامات انتظامی دانشگاه یوتا اعلام کردند که جسد این دانشجو در خودرویی در نزدیکی برج‌های پزشکی پیدا شد.

پلیس یوتا در جست‎وجوی یافتن مرد ۳۷ ساله سفیدپوستی است که گفته می‌شود قبلا با این دانشجو در ارتباط بوده است و آخرین بار نیز با وی دیده شد.

پلیس پس از این حادثه تیراندازی، محوطه خوابگاه را تحت کنترل دارد.   پلیس آمریکا در جستجوی قاتل فراری دختر دانشجو ماه گذشته نیز در حادثه‌ای مشابه یک دانشجوی پسر ۲۳ ساله چینی این دانشگاه با اسلحه سرقتی توسط قاتل ۲۴ ساله کشته شد. این قاتل به حبس ابد محکوم شد.
کلیدواژه ها :اسلحه فراری یوتا
منبع : خبرگزاری دانشجو

پربازدیدترین امروز

website tracking