۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۴

ایمانی: دارم تیم ملی را از دست می‌دهم

صنعت نفت آبادان در حالی بازی دشوار هفته نهم برابر تراکتورسازی را برد که حریف جمعی از بهترین هافبک های فوتبال ایران را در اختیار داشت.

ورزش سه: صنعت نفت آبادان بالاخره در هفته نهم طعم سه امتیاز را در این دوره از رقابت های چشید آن هم در دیدار با تیم قدرتمند تراکتورسازی که با مجموعه ای از بازیکنان سرشناس برای برد به آبادان آمده بود.

صنعت نفت در حالی در این بازی به برتری رسید که خط هافبک این تیم توانست در جنگ میانه زمین با مردان باتجربه و نامدار تراکتور به برتری برسد.

اکبر ایمانی بی شک یکی از خوب های صنعت نفت در بازی برابر تراکتورسازی بود. هافبک 26 ساله اردبیلی که در این فصل به آبادان رفته است در هشت فصل حضورش در لیگ برتر شش بار تیم هایش را عوض کرده است. او با سپاهان به لیگ برتر آمد، به ذوب آهن رفت، سپس به فولاد پیوست، لیگ هفدهم را با پدیده آغاز کرد و در نیم فصل به ذوب آهن رفت و در ابتدای فصل جاری لباس صنعت نفت را پوشید. خود ایمانی در این رابطه گفت:« نمی توانم بگویم که آدم ماجراجویی هستم و دوست دارم که همه ش تیم عوض کنم، به نظرم این خواست خدا و قسمت من بوده است.»

او درباره حضورش در آبادان هم گفت:« مردم آبادان واقعا مردم خونگرم و خوبی هستند و رابطه خیلی خوبی با هوادارهای صنعت نفت دارم. آن ها خیلی به من لطف دارند و همیشه روی سکوها تشویقم می کنند من هم در زمین تمام تلاشم را انجام می دهم و هرچه دارم می گذارم. هوادارهای آبادانی همیشه آنقدر تشویقم می کنند که شرمنده می شوم، به جرات می گویم هیچ جایی چنین هوادارهایی ندیدم.»

هافبک دفاعی صنعت نفت همچنین با اشاره به اولین برد تیمش در لیگ برتر برابر تراکتورسازی گفت:« بازی خیلی سختی بود. من معتقدم که تراکتور یکی از بهترین تیم های حال حاضر لیگ برتر است و فکر می کنم به احتمال نود درصد این تیم قهرمان لیگ شود.»

او افزود:«آن ها تیم فوق العاده ای دارند و محمد تقوی هم بالای سرشان است که مربی خیلی با دانشی است. با آقای تقوی در پدیده کار کردم، فکر می کنم تراکتور با این مربی می تواند به موفقیت برسد. دیروز هم بازی خیلی خوبی انجام دادند، ما هم خیلی خوب بازی کردیم. به نظرم بازی زیبایی بود و هردو تیم فوتبال بازی کردند با اینحال بازهم بگویم که تراکتورسازی با این تیم می تواند قهرمان شود.»

ایمانی در ادامه درباره تیم صنعت نفت هم گفت:« تیم ما خداراشکر بعد از چند هفته که نتیجه نمی گرفتیم برنده شد. ما به این برد واقعا نیاز داشتیم و اگر نتیجه نمی گرفتیم دیگر جدا شدنمان از قعر جدول سخت می شد. دیگر به نبردن عادت می کردیم اما خداراشکر توانستیم این برد به موقع را به دست بیاوریم.»

او با اشاره به اینکه برای برد به زمین آمده بودند گفت:« بازی در خانه خودمان بود، آمده بودیم ببریم و به برد نیاز داشتیم. شرایط جدولی ما خیلی بد بود و همانطور که گفتم اگر می باختیم کارمان برای ادامه لیگ خیلی سخت می شد.»

هافبک فصل گذشته تیم های پدیده و ذوب آهن درباره بازی های آینده این تیم و اینکه آیا بازی های هفته آینده این تیم آسان تر خواهند بود گفت:« اصلا ما بازی آسان در لیگ برتر نداریم ضمن این که ما هفته بعد باید در جم با پارس جنوبی بازی کنیم. همه بازی ها سخت است و نتیجه گرفتن در آن به آسانی به دست نمی آید.»

او با اشاره به وضعیت مطالباتش از باشگاه ذوب آهن هم گفت:« من از ذوب آهن هنوز بیست درصد از سال گذشته طلبکار هستم و اصلا دوست ندارم از این تیم شکایت کنم چون ذوب آهن نماینده ایران در آسیا هم هست. اما آقای آذری به من می گوید این بیست درصد را به خاطر جریمه کسر کرده اند که من این موضوع را قبول ندارم.»

ایمانی در ارتباط با عدم توفیقش در نیم فصلی که به ذوب آهن رفته بود هم افزود:« من در شرایط خیلی خوبی بودم که به ذوب آهن رفتم، امیرخان(قلعه نویی) را خیلی دوست دارم.امیرخان هم به من بازی می داد تا اینکه مصدوم شدم.

موضوع دیگری که هست اینکه من در پدیده هافبک دفاعی بازی می کردم و حتی به تیم ملی هم دعوت شدم اما در ذوب آهن من باید هافبک میانی سمت راست بازی می کردم. من در پست هافبک دفاعی خیلی راحت تر هستم و بازدهی بیشتری دارم.»

هافبک شماره 6 نفت آبادان در ادامه اضافه کرد:« الان در صنعت نفت هم درچند بازی است که در پست هافبک میانی سمت راست بازی می کنم.من چند بارهم با سرمربی صحبت کردم و به او گفتم که من در این پست کارایی ندارم. من در حال حاضر با وجود اینکه تمام توانم را در زمین می گذارم اما نمی توانم نصف توانایی هایم را هم نشان بدهم. در این پست من فلج شده ام.»

منبع : برترین ها

پربازدیدترین امروز

website tracking