۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۵۴

نماینده ناشران دیجیتال کشور:

تغییر زمان دوازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال ضروری است/حضور سرمایه گذاران اروپایی برای اولین بار در نمایشگاه

تغییر زمان دوازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال ضروری است/حضور سرمایه گذاران اروپایی برای اولین بار در نمایشگاه
همدانی گفت : مرکز رسانه های دیجیتال متولی برگزاری این نمایشگاه است که این مرکز نیز زیر نظر وزارت ارشاد بوده و طبیعتا هماهنگی ها باید توسط مرکز با مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام و پس از آن جوابیه ابلاغ شود.

امین کمال همدانی، نماینده ناشران دیجیتال کشور در کارگروه فعالیت های فرهنگی دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا، اظهار داشت: هر چند تغییر زمان دوازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است اما چندین درخواست برای مرکز رسانه های دیجیتال ارسال کرده ایم که با توجه به نزدیک بودن زمان انتخابی به ایام اربعین و نمایشگاه تلکام، با جایجایی زمان برگزاری موافقت کنند.

وی تصریح کرد: هزینه ها از سمت مرکز رسانه های دیجیتال برای مکان انتخابی پرداخت شده است اما بخش خصوصی و افراد صاحب نظر ذیربط با زمان انتخابی موافقت نیستند. ما نیز عدم خوشایند بودن زمان را به مرکز انتقال داده ایم اما هنوز به صورت رسمی جوابی به ما اعلام نشده است.

همدانی ادامه داد: مرکز رسانه های دیجیتال متولی برگزاری این نمایشگاه است که این مرکز نیز زیر نظر وزارت ارشاد بوده و طبیعتا هماهنگی ها باید توسط مرکز با مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام و پس از آن جوابیه ابلاغ شود.

وی گفت: اتفاق خیلی خوبی که امسال در مرکز رسانه های دیجیتال افتاد این بود که مرکز رسانه های دیجیتال در دوازدهمین نمایشگاه، کارگروهی را تشکیل داد که امسال برای اولین بار حضور مهمانان خارجی در نمایشگاه رسانه های دیجیتال پررنگ تر دیده شود و درخواست ناشران دیجیتال این است که به هیج وجه تعویق زمان برگزاری نمایشگاه منجر به تعطیلی نشود چون در اینصورت ناشران دیجیتال کشور از فرصتهای زیادی از جمعه حضور سرمایه گذاران خارجی در کشور محروم خواهند شد و درخواست مشخص تغییر زمان برگزاری در بازه زمانی مناسب تری میباشد که امسال نیز مانند دو سال گذشته بتوانیم شاهد برگزاری نمایشگاهی پررنق باشیم.

 

منبع : برنا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking