۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۵

‌می‌جنگم تا نظر شفر را عوض کنم/ آبی پوشی که شکست برابر السد برایش گران تمام شد

‌می‌جنگم تا نظر شفر را عوض کنم/ آبی پوشی که شکست برابر السد برایش گران تمام شد
محمد دانشگر می‌گوید شفر یک مربی باتجربه و حرفه‌ای است و مطمئن باشید وقتی یک بازیکن در تمرینات تلاش کند، این تلاش از دید سرمربی پنهان نمی‌ماند.
به گزارش افکارنیوز،

محمد دانشگر در دو فصل گذشته با پیراهن نفت تهران و سایپا در لیگ برتر درخشید. علیرضا منصوریان قصد داشت این بازیکن را به استقلال بیاورد که موفق نشد. دانشگر سرانجام در لیست وینفرد شفر قرار گرفت تا امسال پیراهن استقلال را بر تن کند. او در ابتدای لیگ بازیکن ثابت تیم بود ولی چند اشتباه باعث شد تا از ترکیب بیرون برود. با این حال دانشگر انگیزه‌اش را از دست نداده و تلاش می‌کند تا دوباره جای خودش را در ترکیب ثابت پیدا کند.

* خیلی وقت است که از تو خبری نیست.

این‌طوری بهتر است و بیشتر روی تمرین تمرکز می‌کنم. من شرایط خوبی دارم و با انگیزه زیادی تمرین می‌کنم. در این مدت هم سعی کردم زیاد مصاحبه نکنم تا تمرکزم فقط روی تمرینات باشد.

* مثل اینکه شفر هم به تو گفته بود عالی تمرین می‌کنی؟

من تلاشم را انجام می‌دهم و خوشبختانه آقای شفر هم راضی است. او عملکرد تمامی بازیکنان را زیر نظر دارد.

* گویا گرفتن چند کارت و همچنین شکست برابر السد قطر برای تو خیلی گران تمام شد.

فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و بازیکن ممکن است با هر اتفاقی روبه‌رو شود. من بازیکن خشنی نیستم و خطا‌هایی که کردم به خاطر تیم بود، هر چند که شاید بعضی جا‌ها باید بیشتر دقت می‌کردم. در بازی با السد هم که دیدید در چه شرایطی وارد زمین شدم. من همه چیز را به حساب قسمت می‌گذارم و ناراحت هم نیستم. به هر حال فوتبال همین است.

* بعد از بازی با السد خیلی از تو انتقاد شد، در آن زمان دلسرد یا ناراحت نشدی؟

برخی انتقاد‌ها برای من عجیب بود. همه فوتبال روز اروپا را می‌بینند و خدا را شکر اکثر بازی‌های مهم از تلویزیون ما پخش می‌شود. شما می‌بینید که بزرگترین مدافعان دنیا هم اشتباه می‌کنند. آن زمان کمی ناراحت شدم ولی نمی‌خواستم جوی که ایجاد شده بود روی من تأثیر منفی بگذارد.

* در شرایطی که رقابت در استقلال سخت است، فکر می‌کنی بتوانی دوباره به ترکیب ثابت برسی؟

استقلال و پرسپولیس تیم‌های بزرگی هستند و بازیکنان در این تیم‌ها کار راحتی ندارند. اینجا فوتبالیست باید چند برابر تلاش کند تا به چیزی که می‌خواهد برسد ولی من به هیچ‌عنوان اهل عقب‌نشینی نیستم، مطمئن باشید می‌جنگم تا نظر شفر را عوض کنم. الان هم با انگیزه بالا تمرین می‌کنم تا دوباره در ترکیب ثابت قرار بگیرم. من هدف‌های بزرگی دارم و در فوتبال هم باید سختی و زحمت کشید تا به هدفت برسی.

* اگر نیمکت‌نشینی ادامه داشته باشد، انگیزه‌ات را از دست نمی‌دهی؟

در فوتبال همیشه باید سختی کشید و من به این موضوع اشاره کردم. شفر یک مربی باتجربه و حرفه‌ای است و مطمئن باشید وقتی یک بازیکن در تمرینات تلاش کند، این تلاش از دید سرمربی پنهان نمی‌ماند. من هیچ وقت انگیزه‌ام را از دست نمی‌دهم. متأسفانه در ابتدای راه کمی بدشانس بودم، اما دیگر به گذشته فکر نمی‌کنم و هدفم این است که همه چیز را تغییر بدهم.

* در مورد شرایط استقلال در لیگ برتر صحبت کن. فکر می‌کنی امسال مدعی قهرمانی باشید؟

استقلال تیم بزرگی است و هر سال همه به عنوان مدعی به این تیم نگاه می‌کنند. دو پیروزی اخیر برابر نفت مسجدسلیمان هم شرایط استقلال را بهتر کرد و مطمئن باشید استقلال به زودی وارد کورس قهرمانی خواهد شد.

 

کلیدواژه ها :شکست
منبع : افکار نیوز

پربازدیدترین امروز

website tracking