۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۷

برگزاری جشنواره ساحل نشینان در چابهار

برگزاری جشنواره ساحل نشینان در چابهار
گروه فرهنگی - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان از برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی - گردشگری ساحل نشینان کشور به میزبانی چابهار خبر داد.

به گزارش ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، به‌نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، علیرضا جلالزایی گفت: نخستین جشنواره فرهنگی - گردشگری ساحل نشینان کشور به زودی در چابهار برگزار می‌شود.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ادامه داد: در این جشنواره که برای اولین بار به میزبانی سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود ساحل نشینان هفت استان شرکت می‌کنند.
وی با بیان این که زمان برگزاری این برنامه به زودی مشخص می‌شود، افزود: یکی دیگر از برنامه‌های مهمی که در دستور کار این اداره کل قرار دارد، پیگیری اجلاس وزرای گردشگری کشورهای حاشیه اقیانوس هند است که برای برگزاری آن در حال رایزنی و برنامه ریزی هستیم.
جلالزایی با اشاره به دستاوردهای حضور در نمایشگاه گردشگری سلامت عمان نیز اظهار کرد: دستاورد بزرگ شرکت در نمایشگاه این بود که توانستیم برای جشنواره فرهنگی، هنری و گردشگری « شب‌های فرهنگی سیستان و بلوچستان» در عمان و اجرای موسیقی سیستانی و بلوچستانی در سالن بزرگ اپرای سلطان قابوس مسقط برنامه ریزی کنیم.
این مقام مسئول بیان کرد: نتیجه مهم دیگر، جذب چند سرمایه گذار عمانی بود که به دنبال سرمایه گذاری در زمینه گردشگری استان هستند.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری قرآن
website tracking