۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۰

دایر شدن غرفه انتشارات جهاددانشگاهی کردستان در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب

دایر شدن غرفه انتشارات جهاددانشگاهی کردستان در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب
گروه فرهنگی- رئیس جهاددانشگاهی واحد کردستان گفت: غرفه انتشارات جهاددانشگاهی واحد کردستان با یک غرفه و 180 عنوان کتاب با عناوین علوم پایه، علوم فنی و مهندسی، زیست محیطی، کشاورزی، منابع طبیعی و سایر کتب دانشگاهی در این نمایشگاه دایر شده است.

دایر شدن غرفه انتشارات جهاددانشگاهی کردستان در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب

چیا سهراب‌نژاد، رئیس جهاددانشگاهی کردستان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب در سنندج امروز، 18 مهرماه با حضور ناشران داخلی و خارجی در سنندج افتتاح شد.
وی افزود: غرفه انتشارات جهاددانشگاهی واحد کردستان با یک غرفه و 180 عنوان کتاب با عناوین علوم پایه، علوم فنی و مهندسی، زیست محیطی، کشاورزی، منابع طبیعی و سایر کتب دانشگاهی در این نمایشگاه دایر شده است.
رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان بیان کرد: انتشارات جهاددانشگاهی شعبه استان از سال 91 فعالیت خود را شروع کرده و تا کنون موفق به چاپ و نشر 40 عنوان کتاب در زمینه های مختلف دانشگاهی شده است که در این غرفه در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه مخاطبان اصلی کتاب‌های انتشارات جهاددانشگاهی دانشجویان و مدرسان دانشگاه‌ها هستند، عنوان کرد: کتاب‌های منتشرشده جهاددانشگاهی در زمینه برطرف کردن دغدغه مدرسان دانشگاه در گرایش دانشجویان به جزوه‌‌خوانی گام مؤثری برداشته است.
سهراب‌نژاد یادآور شد: افزایش فعالیت‌ در حوزه‌های جانبی کتاب و کتابخوانی مانند برنامه‌های تبلیغی و ترویجی، از اهداف بلند‌مدت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی‌ است.
انتهای پیام

منبع : خبرگزاری قرآن
website tracking