۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۰

دیدار استاندار خراسان رضوی با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مشهد

دیدار استاندار خراسان رضوی با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مشهد
محمد جواد آذری جهرمی که به منظور سفری به ترکمنستان صبح امروز وارد مشهد شد با علی رضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.
دیدار استاندار خراسان رضوی با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مشهدبه گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛ محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این دیدار با بیان اینکه ، هدف از این سفر شرکت در کنفرانس و نمایشگاه بین المللی مخابرات با عنوان "ترکمن تل-۲۰۱۸"  گفت: نزدیکتر شدن روابط و همکاری‌های بین دو کشور همسایه یعنی جمهوری اسلامی ایران و ترکمنستان بویژه در حوزه ارتباطات و فناوری از جمله موضوعاتی است که نیازمند توجه ویژه است.
وی افزود: با وجود آنکه جمهوری اسلامی ایران و ترکمنستان همسایه هستند، اما در حوزه حمل و نقلی و ارتباطات به نوعی از هم فاصله داریم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بر ضرورت توسعه وتقویت این بخش و تسهیل روابط فیزیکی و ارتباطی بین دو کشور را در توسعه مناسبات در سایر بخش‌ها مهم دانست و گفت: باید تلاش شود این حوزه به شکلی مناسبی تقویت شود.
علی رضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی هم در این دیداربا بیان اینکه همکاری‌های مشترک بین دو کشور بویژه در حوزه شکل گیری هابه منطقه‌ای می‌تواند اقدامی موثر در تقویت این حوزه ارتباطات باشد.   وی افزود: از نظر سیستم ارتباطی شکل گیری این هاب به نفع هر دو کشور و تلاش ما هم از گذشته بر آن بوده که خدمات و ارتباطات حمل و نقلی و ترانزیتی بین دو کشور بدون وقفه‌ای تداوم یابد و با قوت هم این سیاست دنبال شده است.
استاندار خراسان رضوی  گفت: توسعه همکاری‌های مشترک اقتصادی در ارتقا ان مناسبات موثر است و امید است این سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم به تقویت این زمینه‌ها منجر شود.  
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking