۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹

7 محفل معنوی انسی با قرآن در کردستان برگزار شد

گروه فعالیت‌های قرآنی- هفت محفل انسی با قرآن به همت شورای توسعه فرهنگ قرآنی کردستان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور کاروان «سفیران وحدت»در روزهای ١١ تا ١٣ مهر جاری در شهرهای سنندج و کامیاران برگزار شد.

به گزارش ایکنا از کردستان، کاروان «سفیران وحدت» به همت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و با هدف برپایی محافل انس با قرآن در روزهای ١١ تا ١٣ مهر جاری به کردستان سفر کرد.
این کاروان قرآنی متشکل از حاج محمدمهدی فروغی قاری برجسته و بین‌المللی کشور و محمدحسین سلیمانی‌پور حافظ کل قرآن کریم و گروه تواشیح و مدیحه سرایی بقیه الله بود که در طول سه روز حضور در استان کردستان با شرکت در ٧ محفل قرآنی، با مشارکت قاریان و حافظان استان کردستان، لحظات معنوی خاصی را رقم زدند.
ستاد فرماندهی انتظامی، مسجد امام حسین کامیاران، دفتر امام جمعه کامیاران، مهدیه سنندج، دادگستری استان، امام زاده پیرمحمد، زندان مرکزی سنندج از جمله سازمان ها و اماکنی بود که گروه سفیران وحدت در آن به اجرای محفل معنوی انسی با قرآن پرداختند.
لازم به ذکر است؛ این ویژه برنامه قرآنی به همت مجمع جهانی تقریب مذاهب، دبیرخانه شورای توسعه فرهنگ قرآنی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان و با همکاری نیروی انتظامی، دادگستری و اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان، مهدیه سنندج، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کامیاران و زندان مرکزی سنندج برگزار شد.
انتهای پیام

کلیدواژه ها :فرهنگ گروه سفیران سفیر
منبع : خبرگزاری قرآن

پربازدیدترین امروز

website tracking