۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۱

اعتراف زوج مکزیکی به قتل ۱۰ زن و فروختن کودکان آنها

اعتراف زوج مکزیکی به قتل ۱۰ زن و فروختن کودکان آنها
افسران، این زوج را تحت نظر قرار داده و روز پنجشنبه وقتی با کالسکه از خانه خارج شدند، آنها را دستگیر کرد. داخل کالسکه، قطعات اعضای بدن انسان وجود داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ پلیس مکزیک یک زن و شوهر را در حومه مکزیکوسیتی به اتهام قتل 10 زن و فروش نوزاد مرده بازداشت کرد.

افسران، این زوج را تحت نظر قرار داده و روز پنجشنبه وقتی با کالسکه از خانه خارج شدند، آنها را دستگیر کرد. پلیس ایالت مکزیک روز جمعه اعلام کرد که داخل کالسکه، قطعات اعضای بدن انسان وجود داشت که به محوطه ای مجزا حمل می شد.   پلیس گفت که آنها به محوطه رفتند و اعضای بیشتری را در وضعیت بدی یافتند که برای شناسایی قربانیان آزمایش های قانونی لازم است.   اعتراف زوج مکزیکی به قتل 10 زن و فروختن کودکان آنها   بنا به اظهارات این زوج و اعلان پلیس، سایر اجساد نیز به روشی مشابه انجام شده است. آنها به قتل حداقل 10 زن اعتراف کردند.   اطلاعات جدید نشان می دهد که بیش از 6500 کودک در مکزیک گم شده اند.    در بیانیه پلیس که فقط نام این زوج را افشا کرد، آمده است که این زوج اعتراف کردند که نوزاد دو ماهه ی یکی از زنهای کشته شده را به زوج دیگری فروختند. کودک بازگردانده شد و زن و شوهری که نوزاد را خریده بودند، بازداشت شدند.   به دلیل اینکه در 5 ماه گذشته، 3 زن در حومه شهر اکاتپک در شمال مکزیکوسیتی ناپدید شده بودند، این زن و شوهر مورد سوء ظن قرار گرفتند.   به نقل از گاردین، ایالت مکزیک که مکزیکوسیتی را با شرق، شمال و غرب هم مرز می کند، از امواج قتل زنان در سال های اخیر رنج می برد. در حالی که چگونگی گستره ی قاچاق کودکان در کشور مشخص نیست، شبکه حقوقی کودکان در مکزیک برآورد می کند که به طور متوسط روزانه 4 فرد زیر سن قانونی ناپدید می شوند.   همچنین، روز پنجشنبه پلیس اعلام کرد که در پی حمله افرادی ناشناس در ایالت سونورا به وسیله نقلیه گشت زنی، 5 مأمور پلیس جان باختند.   4 نفر از افسران در محل حادثه و یکی دیگر در حال انتقال برای درمان در هلیکوپتر جان باختند.   مقامات، تیمی را برای جستجوی مهاجمان راه اندازی کرده اند.     معصومه میرحسینی  
کلیدواژه ها :قتل مکزیک بدن سازی
منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking