۱۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۶

رقابت‌های کشتی نوجوانان قهرمانی آسیا - چین‌تایپه

3 فرنگی‌کار و 2 آزادکار نوجوان ایران در فینال رقابت‎های قهرمانی آسیا

3 فرنگی‌کار و 2 آزادکار نوجوان ایران در فینال رقابت‎های قهرمانی آسیا
رقابت‌های روز نخست کشتی نوجوانان قهرمانی آسیا امروز پنچ شنبه در سالن دانشگاه ورزشی شهر تایچونگ کشور چین‌تایپه، در سه وزن کشتی فرنگی و دو وزن کشتی آزاد در حال برگزاری است.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، این مسابقات امروز، در اوزان 42،46 و 50 کشتی فرنگی و اوزان 85 و 100کیلو کشتی آزاد برگزار می شود و تمامی کشتی گیران کشورمان با پیروزی مقابل رقبای خود به دیدار فینال راه پیدا کردند.

در وزن 42 کیلو کشتی فرنگی، امید آرامی گوراو از هند را با حساب 8 برصفر شکست داد. وی در دوم مقابل نورتازین کریم بردی الو از قرقیزستان 9 بر صفر پیروز شد. کشتی گیر کشورمان  در مرحله نیمه نهایی اسانچول جو از کره شمالی را 7بر صفرمغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت.

در وزن 46 کیلو کشتی فرنگی محمد مهرابی پس از استراحت در دور نخست، در دور بعد مقابل جویی یانگ کایو از چین تایپه به برتری 8 بر صفر دست یافت، وی در دور سوم نیز موفق شد زیلونگ سیونگ از چین را با نتیجه 10 بر 3 شکست دهد و به دیدار پایانی راه پیدا کند.

در وزن 50 کیلو کشتی فرنگی محمد حسینوند در دور نخست مقابل سوجیاهواز چین با حساب 10بر4 پیروز شد. حسینوند در دور دوم مقابل یرناز تلزانولی از قزاقستان به برتری رسید. وی در نیمه نیمه پایانی نیز ویجای از هند را 10 بر 3 مغلوب کرد و به دیدار نهایی راه یافت.

سید ابوالفضل هاشمی  نماینده وزن 85 کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان در دور نخست مقابل  لخاگوا اوچیر از مغولستان با نتیجه  9 برصفر به برتری رسید. وی در دور دوم با حساب 8 بر یک تاکوما اوتسو از ژاپن را مغلوب کرد. هاشمی در کشتی نیمه نهایی مقابل ساندیپ سایون میتل از هندوستان با حساب 7 بر صفر به پیروزی رسید و فینالیست شد.

در وزن 100کیلوگرم کشتی آزاد سید مهدی هاشمی در دور نخست مقابل ویکا ویکی از هندوستان با نتیجه 2 بر صفر به برتری دست یافت. وی در دور بعد موفق شد گانباتار از مغولستان را 10 بر صفر شکست دهد هاشمی در دور سوم نیز موفق شد با حساب 10 بر صفر فرخود تشیبایف از قرقیزستان را شکست دهد و به دیدار فینال برسد.

کلیدواژه ها :ایران چین هاشمی صفر کشتی
منبع : نسیم آنلاین

پربازدیدترین امروز

website tracking