۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۲

70 درصد از مددجویان کمیته امداد اردبیل را سالمندان تشکیل می‌دهد

70 درصد از مددجویان کمیته امداد اردبیل را سالمندان تشکیل می‌دهد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل گفت: 70 درصد از مددجویان کمیته امداد اردبیل را سالمندان تشکیل می‌دهد که طبق برآورد انجام یافته بیش از 22 هزار نفر از مددجویان سالمند هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، حسین دشتی بعد از ظهر امروز در آئین تجلیل از سالمندان در اردبیل اظهار داشت: حمایت از مددجویان نیازمند و سالخورده با توجه به شرایط خاصی که دارند بسیار حائز اهمیت بوده که در این زمینه باید طرح های حمایتی از نیازمندان تدوین شود تا بتوانیم مشکلات نیازمندان مددجوی استان را برطرف کنیم.

وی با اشاره به این که ارائه خدمات به مددجویان بالای 60 سال در حال حاضر یک اولویت اساسی است گفت: 70 درصد از مددجویان کمیته امداد اردبیل را سالمندان تشکیل می دهد که طبق برآورد انجام یافته بیش از 22 هزار نفر از مددجویان سالمند هستند که حل مشکلات این قشر در اولویت برنامه های کمیته امداد استان قرار دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل گفت: نگهداری از سالمندان که دارای بیماری صعب العلاج هستند نیز در دستور کار قرار گرفته است تا بتوانیم در طول سال به سالمندان خدمات حمایتی خوبی ارائه دهیم و مشکلات و دغدغه های آنان را برطرف کنیم که این موضوع نیز به نوبه خود حائز اهمیت است.

دشتی تصریح کرد: خدمات بیمه تکمیلی و تامین هزینه درمانی و دارویی این افراد نیز از دیگر برنامه هایی است که مورد توجه واقع شده و در تلاش هستیم با حمایت و همکاری خیران در این زمینه نیز آن طور که باید عمل کرده و به تمامی اهداف خود در راستای ارائه خدمات مطلوب به نیازمندان جامه عمل بپوشانیم.

وی اظهار کرد: تکریم سالمندان و حفظ حرمت و احترام آنان نیز به عنوان یک وظیفه مهم و اساسی مورد توجه پرسنل این مجموعه قرار گرفته تا بتوانیم به این طریق مشکلات مددجویان را برطرف کرده و در راستای حل مشکلات آنان برنامه ریزی های اساسی داشته باشیم که تمامی این موارد نیازمند اهتمام ویژه مسئولان است.

کلیدواژه ها :اردبیل امام خمینی
منبع : دانا

بازتاب این خبر در رسانه ها

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking