۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۶

۲۰۸ ورزشکار سه‌شنبه به سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی اعزام می‌شوند

کاروان ورزش ایران با نام «خودباوری و امید» و با شعار «با توکل و تلاش می‌توانیم» با ۲۰۸ ورزشکار ساعت ۷ صبح سه‌شنبه با پرواز چارتر برای شرکت در سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی عازم جاکارتا می‌شود.

سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی از ۱۵ تا ۲۱ مهر به میزبانی جاکارتا پایتخت اندونزی برگزار می‌شود و کاروان ورزش ایران با ۲۰۸ ورزشکار سه‌شنبه ۱۰ مهر ساعت ۷ صبح برای شرکت در سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی راهی جاکارتا می‌شود.کاروان ایران با ۳۵۸ نفر در این دوره از بازی‌ها حضور خواهد داشت که در این میان ۲۰۸ نفر را ورزشکاران، ۸۲ نفر کادر فنی تیم‌ها و ۱۴ نفر شامل همراهان هستند.
کاروان ایران در حالی در سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی با ۲۰۸ ورزشکار حضور پیدا می‌کند که در ۲۰۱۴ اینچئون کره با ۲۰۰ ورزشکار و در ۲۰۱۰ گوانگجو با ۱۵۷ ورزشکار در بازی‌های پاراآسیایی شرکت کرده بود.
هم‌چنین در این دوره از بازی‌های پاراآسیایی، شاهد حضور چشمگیری از بانوان ورزشکار نسبت به دوره‌های قبل هستیم. به طوری که در این دوره ۷۳ ورزشکار زن در ۹ رشته ورزشی اعزام می‌شوند، در حالی که در ۲۰۱۴ اینچئون تعداد بانوان اعزامی ۵۶ نفر و در ۲۰۱۰ گوانجو ۳۴ ورزشکار زن شرکت کرده بودند.
کاروان ورزش ایران با نام «خودباوری و امید» و با شعار «با توکل و تلاش می‌توانیم» در سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی شرکت می‌کند. سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی ۱۴مهر در جاکارتا افتتاح می‌شود و رقابتها از ۱۵مهر آغاز و تا ۲۱ مهر ادامه خواهد داشت.
کلیدواژه ها :خودباوری
منبع : کیهان

پربازدیدترین امروز

    website tracking