۱۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۷

جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه در بندرعباس:

دشمن با جنایت و تروریسم به دنبال اختلاف‌افکنی در منطقه است/ نگاه ابزاری دشمنان اسلام به حقوق بشر

دشمن با جنایت و تروریسم به دنبال اختلاف‌افکنی در منطقه است/ نگاه ابزاری دشمنان اسلام به حقوق بشر
جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه دشمن با جنایت و تروریسم به دنبال اختلاف‌افکنی در منطقه است گفت: رویدادهای اخیر در منطقه نشان داد که حقوق بشر برای دشمنان اسلام معنا و مفهومی نداشته و کاربرد آن در حد یک ابزار و بازیچه است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس،به نقل از روابط عمومی دادگستری هرمزگان، دریادار  علیرضا تنگسیری جانشین فرماندهی نیروی دریایی سپاه ضمن حضور در دفتر رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با حجت‌الاسلام والمسلمین اکبری رئیس کل دادگستری استان دیدار کرد.

در ابتدای این دیدار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری ضمن ابراز رضایت از همدلی موجود و ارتباط تنگاتنگ میان دادگستری کل استان هرمزگان  و  نیروی دریایی سپاه و همچنین تشکر و قدردانی از بیانات راهگشای ریاست کل دادگستری استان هرمزگان با بیان این مطلب که  قضات و کارکنان قوه قضائیه، پرچمداران حفاظت از حقانیت نظام اسلامی هستند از نقش و جایگاه قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران تجلیل کرد.

وی در ادامه  بیان‌ داشت: صحنه سیاسی و امنیتی منطقه بیانگر تمرکز دشمن بر اختلاف ‌افکنی مذبوحانه، همراه با اجرای میدانی و عملیاتی گونه‌های مختلف جنایت و تروریسم است.

جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح‌کرد: رویدادهای اخیر در منطقه نشان داد که حقوق بشر برای دشمنان اسلام معنا و مفهومی ندارد و کاربرد آن در حد یک ابزار و بازیچه است.

تنگسیری ابراز داشت: در برابر دشمنی که خدایی نمی‌شناسد و بر خلاف تعالیم و آموزه‌های انبیاء و اولیاء الهی این‌گونه غیر انسانی رفتار می‌کند و ددمنشانه جنایت می‌آفریند باید  انقلابی بود و انقلابی عمل کرد.

در ادامه این نشست رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ضمن خوشامدگویی و ابراز خرسندی از دیدار  سردار تنگسیری با  اشاره به این مطلب که سال 1395 از سوی مقام معظم رهبری (مد ظله‌العالی) با شعار اقتصاد مقاومتی- اقدام و عمل مزین شده بر ضرورت توجه هر چه بیشتر به فرهنگ ایثارگری و اقدام و عمل انقلابی به منظور تحقق شعار سال تأکید‌ کرد.

حجت‌الاسلام اکبری با اشاره به دیدار اخیر مسئولان قضایی  با رهبر معظم انقلاب اسلامی و تأکید معظم‌له بر لزوم توجه هر چه بیشتر به فرهنگ ایثارگری و اقدام و عمل انقلابی در پذیرش مسئولیت‌ها و انجام وظایف گفت: بدون تردید پایبندی به سلامت و تقوا در عملکرد، پرهیز از محافظه‌کاری، اقدام شجاعانه و حساسیت در برخورد با مفاسد مهم‌ترین شاخص‌های انقلابی بودن دستگاه قضایی است.

منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking