۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۰

بوستان آیت الله بهجت در بیرجند به بهره برداری رسید

بوستان آیت الله بهجت در بیرجند به بهره برداری رسید
به گزارش ایرنا شهردار بیرجند پنجشنبه شب در آیین افتتاح این طرح عمران شهری گفت: بوستان آیت الله بهجت با هدف خدمت به شهروندان به ویژه مردم مناطق کمتر برخوردار در محدوده مهرشهر بیرجند افتتاح شد.
محمدعلی جاوید افزود: این بوستان به درخواست شورای اسلامی شهر بیرجند برای ایجاد عدالت اجتماعی در همه نقاط شهر و تعریف فضای سبز برای مناطق کمتر برخوردار همزمان با هفته شوراهای اسلامی در اردیبهشت ماه امسال کلنگ زنی شد.
وی اظهار داشت: این مکان در زمینی به مساحت 13 هزار مترمربع با اعتبار 750 میلیون تومان ایجاد شد و در این محله عملیات اجرایی پروژه کانال متروکه وسط محدوده مهرشهر با محدوده 10 هکتار را به زودی آغاز می کنیم.
شهردار بیرجند گفت: عملیات تهیه طرح این پروژه انجام شده است و تا 2 ماه آینده عملیات اجرایی آن شروع می شود.
وی افزود: انجام عملیات آبرسانی به محدوده مهرشهر هم آغاز و یک میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار از محل منابع داخلی برای این پروژه تعریف شده است.
رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند هم گفت: شورای اسلامی شهر، با توجه به اصل یکصدم قانون اساسی و قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهرو روستا، وظیفه های متعددی دارد و در این اصل از پیشبرد سریع برنامه های عمرانی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و غیره صحبت کرده است.
ابراهیم تقی زاده اضافه کرد: همه معابر خاکی که در محله مهرشهر بیرجند وجود داشته در سال جاری آسفالت شده است.
وی تصریح کرد: انتقال خط آب از منطقه جنوب شهر به منطقه شمال شهر طراحی و بخشی از آن اجرا شده است.
رئیس شورای شهر بیرجند گفت: مجتمع بزرگ فرهنگی صیاد شیرازی بیرجند نیز در حال کار است و مدتی بعد به بهره برداری می رسد.
وی افزود: طرح ایجاد میدان بزرگ اجتماعات شهری را در دستور کار داریم تا بتواند میدان بزرگ شهر برای برگزاری اجتماعات بزرگ شهری و راهپیمایی ها باشد.
7559*3028
انتهای پیام
منبع : جماران

پربازدیدترین امروز

website tracking