۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۶

بروجردی: سیر صعودی قیمت دلار کنترل شود

بروجردی: سیر صعودی قیمت دلار کنترل شود
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، بر ضرورت کنترل سیر صعودی قیمت دلار در کشور تاکید کرد.
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، علاء الدین بروجردی عصر پنجشنبه در جلسه بررسی مسائل شورای اسلامی شهر بروجرد در محل ساختمان شورای شهر با بیان اینکه امروز درگیر جنگ اقتصادی با فردی هستیم که به هیچ یک از معیار‌های جهانی و بین المللی پایبند نیست، اظهار داشت: دعوای ترامپ تنها با ایران نیست بلکه این روند شامل آلمان، کانادا، فرانسه، روسیه و چین هم شده است.

وی با اشاره به سفر رئیس جمهور ایران به نیویورک و سخنرانی وی، افزود: رئیس جمهور صحبت‌های منطقی ایراد کرد و در مقابل هم آمریکا مطالبی را عنوان کرد که قابل قبول نبود، همه منتقد به رفتار ترامپ و آمریکا هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سیر صعودی قیمت دلار در کشور، ادامه داد: باید روند افزایش افسار گسیخته قیمت دلار در کشور کنترل شود، چرا که وضعیت فعلی به ضرر کشور است.

بروجردی با بیان اینکه امروز صحنه کارزار تغییر کرده است، اظهار داشت: در جنگ اقتصادی همچون حمله نظامی دشمن باید اتحاد داشته باشیم، باید به گونه‌ای برخورد کنیم که بتوانیم در مقابل دشمن در صفی واحد از کشور دفاع کنیم.

وی با اشاره به مسائل و مشکلات شهری و منطقه‌ای بروجرد نیز، افزود: امروز مکلف به برنامه ریزی و نظارت بر امور شهرستان هستیم تا بتوانیم با تمام توان در این محدوده بهتر کار کنیم.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: امروز پاک‌ترین ارگان در عرصه سازندگی قرارگاه خاتم الانبیاء است که می‌توان از این ظرفیت در اجرای پروژه‌های بزرگ درکشور، استان و بروجرد استفاده کنیم.

بروجردی، افزود: شورای اسلامی شهر بروجرد اگر به دنبال تشکیل کمیته یا کارگروه جذب سرمایه گذار است ابتدا باید قواعد و قوانینی را تدوین کند تا از طریق آن بهتر بتوان سرمایه گذار جذب کرد.

وی، تاکید کرد: نباید فرصت سوزی کنیم چرا که به اندازه کافی عقب هستیم، باید قواعدی متناسب با سرمایه گذاری متداول کشور در بروجرد ایجاد شود تا بعد از تصمیم گیری نهایی در مرحله اجرا با مشکل مواجه نشویم.
منبع : خبرگزاری دانشجو

بازتاب این خبر در رسانه ها

website tracking