۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۴

سرمربی پرتغالی نفت صنعت نفت آبادان؛

تیم های بزرگ لیگ نتوانستند ما را شکست دهند/ بازی با پیکان برایم تمام نشده است

تیم های بزرگ لیگ نتوانستند ما را شکست دهند/ بازی با پیکان برایم تمام نشده است
سرخیو گفت: خوشحال و راضی از امتیازات تیم نیستم اما تیم‌های بزرگی مانند سپاهان و پرسپولیس نتوانستند ما را شکست دهند.

پائولو سرخیو ظهر امروز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب‌آهن اصفهان اظهار کرد:  بازی سختی در پیش داریم، ذوب‌آهن ترکیبی از بازیکنان خوب دارد اما همه بازی های لیگ سخت هستند و باید آمادگی برای هر بازی سختی را داشته باشیم.

وی گفت: ذوب‌آهن را به خوبی می شناسیم و سه بازی از این فصل آنها را دیده و آنالیز کرده‌ایم و آمادگی رقابت با این تیم را داریم.

سرخیو در پاسخ به سوالی درباره نقاط ضعف و قوت تیم ذوب‌آهن افزود: نقاط ضعف و قوت ذوب‌آهن بین من و بازیکنان است و نمی توان بیان کرد. اما به طور معمول باید  نقاط ضعف و قوت حریف را بدانیم تا بتوانیم رقابت کنیم و با اعتماد به نفس بازی خود را ارائه دهیم.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان تصریح کرد: تاکنون 7 بازی از لیگ گذشته و تنها یک شکست داشته‌ایم و در برابر تیمی بوده که صدر جدول را در اختیار دارد، در کنار آن در بازی برابر تیم‌های بزرگی مانند سپاهان و پرسپولیس بازی کردیم و نتوانستند ما را شکست دهند.

وی تاکید کرد: بازی با پیکان برای ما تمام نشده و نمی‌توان بازی را بازنده به شمار بیارم، همانطور که گفتید تراکتورسازی را هم از حذفی کنار زدیم، خوشحال و راضی از امتیازات تیم نیستم اما با همه مشکلاتی که از ابتدای فصل با ما بوده هیچ شکایتی نداشته‌ام و فکر نمی‌کنم ضعیف بوده باشیم.

سرخیو در خصوص پرسشی مبنی بر نقش کلیدی کرار جاسم در تیمش بیان کرد: حضور کرار در تیم ما بسیار مهم است، او مثل یک رهبر در تیم است و هیچوقت در تمرینات کوتاهی نمی کند.

سرخیو در پایان درباره مصدوم و محروم‌های صنعت نفت گفت: همه برای بازی فردا آماده هستند و محروم و مصدومی نداریم.

لازم به ذکر است که صنعت نفت آبادان با 5 امتیاز(بدون احتساب بازی با پیکان) در رده 14 جدول لیگ برتر قرار دارد.

 

 

 

 

 

 

کلیدواژه ها :آبادان صنعت نفت
منبع : برنا

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking