۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۵

حاشیه هایی از حضور هواداران در مسیر ورزشگاه آزادی تهران

حاشیه هایی از حضور هواداران در مسیر ورزشگاه آزادی تهران
به گزارش خبرنگار ایرنا، از عصر امروز (پنج شنبه) خیابان ها و بزرگراه های منتهی به ورزشگاه از جمله میدان آزادی و بزرگراه های منتهی به ورزشگاه آزادی تهران شاهد ترافیک سنگینی هستیم و هواداران با استفاده از خودروهای شخصی، تاکسی، مینی بوس و اتوبوس و در حالی که پرچم های قرمز و آبی را در دست تان خود دارند در حال عزیمت به ورزشگاه آزادی هستند.
بسیاری از هواداران نیز با استفاده از مترو در حال عزیمت به ورزشگاه هستند و همچنین بازار بسیاری از مسافرکش ها داغ است و در میدان آزادی حجم زیادی از خودروها در حال مسافر گیری به سمت ورزشگاه آزادی هستند.
همچنین در بسیاری از نقاط میدان آزادی بازار فروش پرچم های قرمز و آبی داغ است و بسیاری از هواداران در حال خرید پرچم هستند.
جانشین فرماندهی پلیس راهور تهران بزرگ عصر پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تردد خودروها در تمامی مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی نیمه سنگین است و از هواداران می خواهیم از وسایل نقلیه عمومی برای تردد به ورزشگاه استفاده کنند.
سرهنگ حسن عابدی گفت: در حال حاضر ظرفیت پارکینگ های ورزشگاه آزادی تکمیل شده و پیش بینی می شود و به همین منظور از هواداران می خواهیم از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.
وی در ادامه از اجرای تمهیدات ترافیکی در مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی تهران خبر داد و افزود: مسیرهای شرق به غرب آزاد راه تهران- کرج، شرق به غرب آزادراه تهران – کرج ، غرب به شرق آزادراه تهران - کرج ، جنوب به شمال بلوار چوگان قبل از پل آزاد راه نبش، ولیعصر(عج) و همچنین مسیر جنوب به شمال بلوار شیشه مینا قبل از پل آزادراه دارای محدودیت ترافیکی است.
سرهنگ عابدی خاطرنشان کرد: همچنین مسیرهای غرب به شرق بزرگراه حکیم به ورودی بلوار جهاد جنوبی، غرب به شرق بلوار شهرک آفتاب ورودی به بلوار غربی ورزشگاه آزادی، شمال به جنوب خیابان ساحل ورودی به بلوار غربی ورزشگاه و دوربرگردان میدان تیروکمان نیز با محدودیت ترافیکی روبرو است.

** بخش زیادی از هواداران با مترو به ورزشگاه آزادی آمدند
همچنین مدیر مرکز ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر این شرکت با تمامی ظرفیت ها در خدمت هواداران این مسابقه است و بخش زیادی از این هواداران با مترو در حال عزیمت به ورزشگاه آزادی هستند.
محسن محمدیان ادامه داد: در برخی از ایستگاه های خط 4 و 5 مترو تهران شاهد ازدحام جمعیت هستیم که قطارهای فوق العاده به این خطوط تزریق می شود و مشکلی در این زمینه وجود نداد.
وی خاطرنشان کرد: مترو یک وسیله سریع و آسان برای سفر است و از هواداران می خواهیم برای کاهش بار ترافیکی مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی از مترو استفاده کنند.
به گفته محمدیان، ایستگاه مترو ورزشگاه آزادی تهران در خط 5 قرار دارد که هواداران از هر خطی که استفاده می کنند می توانند از مسیر تقاطعی خط 4 (ایستگاه ارم سبز) و همچنین مسیر تقاطعی ایستگاه صادقیه در خط 2 به سمت ورزشگاه آزادی عزیمت کنند.

** استقرار تیم های امدادی و درمانی در مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی تهران
همچنین در مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی تکنسین های اورژانس و آتش نشانی مستقر هستند تا در صورت نیاز خدمات امدادی و درمانی به هواداران ارائه کنند.
تیم های اورژانس در ورودی و خروجی ورزشگاه آزادی، پارکینگ ها و سکوهای تماشاگران استقرار دارند.
در این باره سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز پنج شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: از ظهر امروز 50 آتش نشان با استفاده از 11 خودروی سبک و سنگین و 5 دستگاه موتورسیکلت آتش نشانی در نقاط داخلی و بیرونی ورزشگاه آزادی مستقر شدند.
سید جلال ملکی اظهار داشت: تمامی مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی و نقاط داخلی ورزشگاه تحت کنترل و نظارت آتش نشانان قرار دارد و از هواداران این دو تیم می خواهیم که نکات ایمنی را رعایت کنند.
همچنین مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران روز پنج شنبه به خبرنگار ایرنا افزود: از ساعتی قبل حدود 50 تکنسین اورژانس اعم از پزشک، پرستار و کارشناس فوریت های پزشکی با استفاده از 8 دستگاه آمبولانس، 2 دستگاه اتوبوس آمبولانس و 8 دستگاه موتورلانس در نقاط داخلی و بیرونی ورزشگاه آزادی مستقر هستند.
محمد کرم درآبادی از هواداران خواست جهت نیاز به خدمات درمانی به تیم های استقرار یافته در محل مراجعه کنند.
همچنین عوامل پلیس راهور تهران بزرگ نیز در مسیرهای مختلف در حال روان سازی معابر و مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی تهران هستند.
هشتاد و هشتمین شهرآورد بزرگ فوتبال پایتخت از ساعت 18 و 30 دقیقه امشب در ورزشگاه آزادی تهران به قضاوت علیرضا فغانی برگزار می شود.
تاکنون 26 برد برای آبی پوشان و 23 بار سرخپوشان پیروز این رقابتها بودند و 38 دیدار نیز به تساوی رسیده است.
تهرام/7243/1109 / 1539
انتهای پیام
منبع : جماران

پربازدیدترین امروز

website tracking