۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۱

خوزستان|دریادار تنگسیری: خلیج فارس متعلق به ایران و کشورهای منطقه است

خوزستان|دریادار تنگسیری: خلیج فارس متعلق به ایران و کشورهای منطقه است
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خلیج فارس منطقه‌ای بوده که متعلق به ایران و کشورهای منطقه است و بیگانگان جایی در آن ندارند و ما میتوانیم به هم‌افزایی و هم‌گرایی با کشورهای مسلمان منطقه امنیت آن را برقرار کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرماهشهر، سردار سرتیپ علیرضا تنگسیری در حاشیه گردهمایی رزمندگان شهرستان بندرماهشهر در حسینیه عاشقان ثار الله در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در رژه 31 شهریور در بندرعباس و تنگه هرمز حجم شناورها و رزمندگانی که حضور پیدا کردند درس مهمی برای دشمنان بود که توانایی ما را ببیند.

وی افزود: کشورهای بیگانه وقتی که دیدند نمی‌توانند در جبهه‌ی نبرد با رزمندگان اسلام روبرو شوند و برای آنها قد علم کنند با بکارگیری و هدایت مزدوران و با استفاده از دلار‌ها کثیف نفتی اقدام به ترورهای کور و حمله به مردم بی‌گناه در اهواز کردند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: آمادگی و اقتدار نیروی دریای سپاه صد در صد بوده و ما روز به روز آن را ارتقا می‌دهیم، این امر ولی مسلمین و فرمانده کل قوا بوده که ما همیشه برای هر اقدامی در منطقه آماده باشیم و عکس العملی مناسب نشان دهیم.

وی گفت: خلیج فارس منطقه‌ای بوده که متعلق به ایران و کشورهای منطقه است و بیگانگان جایی در آن ندارند و ما میتوانیم به هم‌افزایی و هم‌گرایی با کشورهای مسلمان منطقه امنیت آن را برقرار کنیم.

دریادار تنگسیری در پایان خاطرنشان کرد: وجود بیگانگان در منطقه همواره باعث ایجاد نا امنی بوده و ما در رژه‌ی 31 شهریور در بندرعباس و تنگه هرمز پیامی را تحت عنوان آمادگی و اقتدار خود در منطقه برای کشورهای بیگانه ارسال کردیم.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking