۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۳

مراسم بزرگداشت "هفته دفاع مقدس" در دانشگاه‌ آزاد زاهدان برگزار می‌شود

مراسم بزرگداشت "هفته دفاع مقدس" در دانشگاه‌ آزاد زاهدان برگزار می‌شود
مسئول فرهنگی و اجتماعی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان از برگزاری مراسم بزرگداشت "هفته دفاع مقدس" در دانشگاه‌ آزاد زاهدان خبر داد.

علیرضا جهان‌زاده در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در زاهدان اظهار داشت: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و مقارنت آن با هفته دفاع مقدس دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان به یاد شهدا عطراگین می‌شود.

مسئول فرهنگی و اجتماعی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه همزمانی شروع سال تحصیلی با هفته دفاع مقدس نوعی پیوند میان نسل دفاع مقدس با نسل جدید انقلاب است تصریح کرد: از این رو  توفیق خدمت هر ساله نصیب بسیج دانشجویی می‌شود که به فرموده مقام عظمای ولایت زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.

وی بیان کرد: بازدید از یادمان بازسازی‌شده کانال کمین «شهید یونس زنگی‌آبادی» در دانشگاه آزاد زاهدان در بازه زمانی 5 تا 7 مهرماه با حضور اقشار مختلف مردم بویژه دانش‌آموزان و نوجوانان نوپای انقلاب و مسئولین استانی و همچنین روایتگری حاج حسن نوری و نیز همسران شهید حاج محبعلی فارسی و شهید قوچ‌اسماعیلی از جمله اصلی ترین برنامه های این هفته به شمار می‌رود.

جهانزاده از اجرای نمایش «یونس و ماهی» در شب دوم مراسم این مراسم خبر داد و عنوان کرد: برگزاری نمایشگاه‌های دفاع مقدس در پردیس شهید مطهری دانشگاه فرهنگیان، دانشکده‌های مذاهب اسلامی، فنی شهید حیدری‌خباز و علوم قرآنی زاهدان از دیگر برنامه‌های این هفته است.

مسئول فرهنگی و اجتماعی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان برپایی نمایشگاه پوستر و عکس دفاع مقدس با عنوان «دقایق آبی» با همکاری حوزه هنری انقلاب اسلامی، فضاسازی دانشگاه‌ها، چاپ و توزیع ویژه‌نامه دفاع مقدس و تجلیل از رزمندگان دفاع مقدس و راویان خادم در راهیان نور 96 را از دیگر برنامه های بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان دانست.

منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

website tracking