۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۸

رئیس اداره ورزش آمل:

سالن پیامبر اعظم آمل آماده میزبانی از مسابقات نیست

سالن پیامبر اعظم آمل آماده میزبانی از مسابقات نیست
رئیس اداره ورزش و جوانان آمل با اشاره به هزینه 250 میلیون تومانی برای سالن بسکتبال با ویلچر در آمل، گفت: تا به حال بیش از 100 میلیون تومان برای سالن پیامبر اعظم هزینه شد اما اصلا کافی نیست و این سالن شرایط برگزاری مسابقات را ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، اسماعیل پهلوان دوشنبه‌شب در جلسه شورای ورزشی شهرستان آمل با بیان اینکه منتظر اتفاقات خوبی برای ورزش آمل در 6 ماه دوم سال هستیم، اظهار کرد: آمل در رشته‌های تیمی‌دارای افتخارات بسیاری است که می‌توان به بسکتبال با ویلچر و والیبال کاله اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه در 6 ماهه دوم سال بیش از 50 درصد ورزش استان مازندران به سمت و سوی آمل است، اظهار کرد : شهرستان آمل دارای 6 تیم در رشته‌های مختلف ورزشی در لیگ برتر و لیگ دسته یک است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با اشاره به هزینه 250 میلیون تومانی برای سالن بسکتبال با ویلچر در آمل ادامه داد: تا به حال بیش از 100 میلیون تومان برای سالن پیامبر اعظم هزینه شد اما اصلا کافی نیست و این سالن شرایط برگزاری مسابقات را ندارد.

این مسئول با بیان اینکه سالن پیامبر اعظم با نظر کارشناسی صدا و سیما رنگ آمیزی شد، افزود: در خصوص رشته بسکتبال نیاز به نصب حلقه بسکتبال است.

پهلوان با اشاره به تیم‌های حاضر در مسابقات گفت: تیم والیبال کاله در سوپرلیگ، والیبال شیدفر، تیم بسکتبال یکی از زیر مجموعه‌های کاله، والیبال بانوان و تیم هندبال آمل همگی در لیگ دسته اول در سالن پیامبر اعظم و تیم بسکتبال با ویلجر در سالن فرهنگ‌شهر بازی می‌کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: از نیمه دوم مهرماه به صورت میانگین حداقل سه بازی در سطوح مختلف لیگ کشور در آمل برگزار می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل در پایان با اشاره به ساماندهی جایگاه خبرنگاران، گفت: کسانی که در حوزه خبر ورزشی کار می‌کنند ساماندهی شده و کارت توسط روابط عمومی‌ ورزش استان صادر می‌شود.

کلیدواژه ها :بسکتبال
منبع : دانا
website tracking