۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۶

داغ‌های فضای مجازی؛ از واکنش گسترده به اظهارات جنجالی وزیر بهداشت تا حادثه تروریستی اهواز

داغ‌های فضای مجازی؛ از واکنش گسترده به اظهارات جنجالی وزیر بهداشت تا حادثه تروریستی اهواز
سه موضوع داغ کاربران فضای مجازی در توییتر به حوادث خونین اهواز، تشییع شهدای این واقعه تروریستی و اظهارات جنجالی وزیر بهداشت اختصاص داشت.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، در مجازی گردی امروز، سه موضوع حوادث خونین اهواز، تشییع شهدای این واقعه تروریستی  و اظهارات جنجالی‌برانگیز وزیر بهداشت در پاسخ به درخواست یک بیمار مورد توجه کاربران ایرانی قرار گرفت.

کاربران فارسی توییتر واکنش گسترده‌ای را به اظهارات قاضی‌زاده هاشمی در پاسخ به یک بیمار که از او به دلیل هزینه 60 فیزیوتراپی همسرش مساعدت خواسته بود، داشته‌اند. همچنین حوادث اهواز با هشتگ (#اهواز ...#اهواز_تسلیت) و واکنش به شهادت کودک چهار ساله اهوازی‌ در حاشیه این حمله تروریستی به دست عوامل گروهک "الاحوازی" با هشتگ ( طاها اقدامی ) جزو داغ‌های این شبکه‌ اجتماعی بوده است.

در این میان هشتگ‌های "اهواز" با (3631 توئیت )،#خودت_بمال با (881 توئیت ) جزو بیشترین هشتگ‌های مورد استفاده کاربران توییتر فارسی بوده است که در ادامه گزیده‌ای از این توییت‌ها آمده است:

بیشتر بخوانید:
بیانیه سپاه: در آینده نزدیک انتقام مهلکی از تروریست‌ها خواهیم گرفت
حضور "نمایندگان رهبر معظم انقلاب" در مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز

واکنش ها به یک شوخی بی جا!

 انتشار ویدئویی کوتاه از حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان در فضای مجازی جنجال به پا کرد؛در این فیلم مرد میانسالی در حضور وزیر وهیئت همراه او در یکی از شهرستان ها از مبلغ زیاد فیزیوتراپی شکوه می‌کند، اما وزیر بهداشت در پاسخ به گلایه این مرد پاسخی عجیب می‌دهد و می‌گوید که بهتر است خودش فیزیوتراپی کند و بیان می‌کند "خودت بمال"! این پاسخ وزیر بهداشت باعث خنده حضار می شود.

انتشار فیلم این اظهارات جنجالی وزیر بهداشت واکنش‌های زیادی را در فضای مجازی به دنبال داشت،بسیاری از کاربران با بازنشر  این فیلم  نسبت از لحن وزیر انتقاد کردند، این واکنش ها تنها مربوط به کاربران عادی نبود بلکه فیزیوتراپیست‌ها نیز از آنچه وزیر بهداشت بیان نموده است انتقاد کردند،حسام‌الدین آشنا مشاور رئیس‌جمهور نیز در حساب کاربری خود در واکنش به این فیلم خطاب به وزیر بهداشت نوشت:با مردم دردمندمان بهداشتی‌ترسخن بگوییم،بر زخم‌ها نمک نپاشیم.

 

 

 

 

#اهواز همجنان ترند اول!

پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتندکه نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیرشدند؛ شهروندان حاضر در محل رژه ابتدا گمان می‌کردندکه تیراندازی سهوی بوده اما با زخمی شدن چند نفر از شهروندان متوجه حمله تروریستی شدند؛ پس از این حمله تروریستی نیرو‌های ارتش حاضر در محل رژه، برخی از مردم وخبرنگاران را در پادگان لشکر 92 زرهی اهواز پناه دادند.

در این بین کاربران فضای مجازی تا ساعت 12 امروز در توییتربا پرداختن ویژه به این اتفاق، هشتگ#اهواز  را با " 3631 توییت" به هشتگ داغ تبدیل‌کردند‌که لحظه به لحظه به تعداد آن اضافه می شود.

در ادامه هشتگ‌هایی نظیر #اهواز_تسلیت، #سرباز_تسلیت، #ترقه_بازی_تروریستی و.... به حوادث صبح امروز اهواز پرداخت.

موضوعاتی نظیر تسلیت،تشکر از مدافعان امنیت، سایه اقتدار، ارتش پناه مردم و هوشیار کردن سلبریتی‌های بی‌بصرت، اشاره به رشادت‌های خبرنگاران حاضر در مراسم و شهادت یکی از آنها  بیشتر توئیت‌های‌کاربران فارسی زبان را تشکیل می‌داد. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طاها اقدامی؛کودکی که جهانی شد!

دربین تصاویرمنتشرشده از حادثه تروریستی در اهواز تصویری تلخ از شهادت کودک‌چهار ساله ای منتشر‌شد‌ که باعث واکنش ها و ناراحتی مردم و کاربران شد؛طاها اقدامی کودک 4 ساله ای که قرار بودامروز به مهدکودک برود اما با لباس سیاه عزای امام حسین به شهادت رسید.    

 

کلیدواژه ها :وزیر بهداشت
منبع : تسنیم
website tracking