۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۰

رونالدو؛ غایب بزرگ مراسم بهترین‌های فیفا

رونالدو؛ غایب بزرگ مراسم بهترین‌های فیفا
رونالدو که در مراسم بهترین های سال یوفا شرکت نکرده بود، در مراسم The Best فیفا نیز غایب خواهد بود.

ورزش سه: رونالدو که در مراسم بهترین های سال یوفا شرکت نکرده بود، در مراسم The Best فیفا نیز غایب خواهد بود.

به نقل از مارکا، فردا در لندن قرار است مراسم بهترین های سال فیفا برگزار شود و دو روز پیش اعلام شد که لیونل مسی با وجود قرار نداشتن در میان سه نامزد نهایی بهترین بازیکن سال در مراسم حاضر خواهد بود اما بر خلاف انتظارات، رونالدو در این مراسم شرکت نمی کند.

رونالدو؛ غایب بزرگ مراسم بهترین های فیفا

مارکا در همین رابطه گزارش داد که دلیل غیبت رونالدو کاملا ورزشی است. او امشب در ترکیب یوونتوس برابر فروزینونه به میدان رفت و با به ثمر رساندن یک گل کمک کرد تیمش برنده میدان شود(برتری 2-0). یووه چهارشنبه شب نیز باید به میدان برود(برابر بولونیا) و به همین دلیل نه تنها رونالدو که هیچ بازیکن یوونتوس در مراسم گالا حاضر نخواهد بود.

چندی پیش رونالدو پس از آنکه مطلع شد مودریچ عنوان بهترین بازیکن سال یوفا را کسب کرده، به مراسم یوفا در موناکو نرفت و به آن شکل خشم خود را نشان داد. او به همراه مودریچ و صلاح نامزد کسب عنوان بهترین بازیکن سال فیفا است و گفته می شود که این جایزه به ستاره کروات رئال خواهد رسید.

رونالدو؛ غایب بزرگ مراسم بهترین های فیفا

به این ترتیب یک بار دیگر ملاقات دوباره پرز(رئیس باشگاه رئال) و رونالدو منتفی خواهد بود. پرز همراه مودریچ، واران، مارسلو، کورتوا و راموس فردا در مراسم فیفا حاضر می شود.

کلیدواژه ها :رونالدو
منبع : برترین ها

پربازدیدترین امروز

website tracking