۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۴

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد:

ضرورت تعیین و تکلیف توزیع لوازم‌خانگی احتکار شده در استان

ضرورت تعیین و تکلیف توزیع لوازم‌خانگی احتکار شده در استان
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی گفت: با توجه به رأی تعزیرات حکومتی در خصوص توزیع کالاهای احتکار شده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان موظف است تا پایان هفته نسبت به تعیین و تکلیف و توزیع این اقلام اقدام کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، علی جهانگیری در  جلسه ستاد تنظیم بازار با اشاره به لازم‌الاجرا بودن احکام ابلاغی از سوی تعزیرات حکومتی اظهار کرد: انتظار داریم دبیرخانه مربوطه با جدید به موضوع ورود کرده و با رفع موانع پیش رو نسبت به توزیع اقلام در کمترین زمان ممکن اهتمام ورزد.

وی گفت: در خصوص کالاهای احتکار شده ضروری است این کالاها باقیمت مصوب سازمان حمایت از مصرف‌کننده در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی، رصد دقیق فرایند توزیع این کالاها را نیز متذکر شد و گفت: فرایند توزیع کالاهای احتکار شده باید به‌صورت شفاف و قابل نظارت دقیق صورت گیرد.

جهانگیری همچنین با اشاره تأمین کالاهای اساسی در ایام محرم و جلوگیری از گران‌فروشی و افزایش قیمت‌ها اظهار کرد: از تمامی سازمان‌های درگیر در این رابطه سپاس‌گزاریم و همه باید دست‌به‌دست هم دهیم تا شاهد ایجاد جو روانی نامناسب در خصوص کمبود کالاها و گران‌فروشی در استان نباشیم.

 

منبع : برنا

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking