۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۹

پس از تساوی ناپولی مقابل ستاره سرخ بلگراد

آنچلوتی: تنها مشکل ما در این بازی گلزنی بود/رقیب دفاعی بازی می‌کرد و منتظر لغزش ما بود

آنچلوتی: تنها مشکل ما در این بازی گلزنی بود/رقیب دفاعی بازی می‌کرد و منتظر لغزش ما بود
سرمربی ناپولی پس از تساوی مقابل ستاره سرخ بلگراد گفت:به نظرم ما بازی خوبی را از خودمان به نمایش گذاشتیم ولی می توانستیم بازی را بهتر آغاز کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال ناپولی ایتالیا شب گذشته در بازی رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف تیم ستاره سرخ بلگراد صربستان رفت که این دیدار با تساوی یک بر یک به اتمام رسید.

کارلو آنچلوتی، سرمربی سرشناس ناپولی پس از این تساوی گفت: ما امروز یک چیز کوچک را نداشتیم و آن این بود که نمی توانستیم گلزنی کنیم. ما در پاس کاری ها  اشتباهات اندکی داشتیم و بازی ما نقصی نداشت به جز گل زدن.

وی افزود: به نظرم ما بازی خوبی را از خودمان به نمایش گذاشتیم ولی می توانستیم بازی را بهتر آغاز کنیم. گروه ما آسان نیست و ما در این بازی 2 امتیاز را از دست دادیم و این خبر خوبی نیست. ما 5 بازی دیگر پیش رو داریم و باید در ادامه عملکردمان را بهتر کنیم تا بتوانیم از گروه صعود کنیم.

سرمربی ناپولی در پایان گفت: رقیب در 30 دقیقه پایانی بازی را کاملا بست و شروع به کار دفاعی کرد. سبک بازی آنها این طور است با قدرت دفاع می کنند و منتظر لغزش رقیب می شوند. پیش از این نیز چندین بار دیدم که این تیم همین کار را می کرد.

کلیدواژه ها :ستاره سرخ
منبع : فارس

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking