۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۹

گزارش خبرنگار اعزامي فارس از تايلند

حق شناس: از بالا رفتن سطح واليبال ايران نبايد غافل شد

حق شناس: از بالا رفتن سطح واليبال ايران نبايد غافل شد
داور بين المللي كشورمان گفت: بعضي از تيم ها با بازيكنان جوان در مسابقات شركت كرده اند اما از بالا رفتن سطح واليبال بانوان ايران نبايد غافل شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از تایلند، نسرین حق شناس داور بین المللی کشورمان روز گذشته در بازی حساس ویتنام و چین تایپه به عنوان داور اول قضاوت کرد.

وی امروز نیز در بازی ژاپن و ویتنام داور دوم بود.

حق شناس درباره بازی ویتنام و تایپه گفت: بازی خوبی بود و تیم ها امتیازهای نزدیکی داشتند. از قبل هم به من گفته بودند این بازی حساس و مهم است همان طور که دیدید بازی در ٥ گیم و با برد ویتنام به پایان رسید. 

وی درباره سطح مسابقات، عنوان کرد: بعضی تیم ها با بازیکنان جوان شرکت کرده‌اند چون مسابقات جهانی را پیش رو دارند آنها تیم جوانی را راهی مسابقات کردند تا برای آینده تجربه کسب کنند. ضمن اینکه از بالا رفتن سطح والیبال ایران نباید غافل شد.

حق شناس درباره داوری های این دوره از مسابقات، یادآور شد: داوری ها خوب و مشکل خاصی تاکنون وجود نداشته است. همه داوران شرکت کننده غیر از یک نفر بین المللی هستند. ویتنام چون داور ندارد یکی از داوران خود را برای مدرک بین المللی به مسابقات فرستاده و استثناست.

این داور بین المللی کشورمان در پاسخ به این سوال که آیا از بین داوران شرکت کننده در این رقابتها کسی به مسابقات جهانی دعوت خواهد شد یا خیر، اظهار داشت: سونساگ عضو کمیته داوران جهانی است و هر داوری که برتر باشد را خودش معرفی می کند اما فدراسیون جهانی نیز به دنبال جوانگرایی است و فرصت را به داوران جوان جهان می دهد.

کلیدواژه ها :ویتنام
منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking