۱۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۰

سردار فدوی:

پاسداری یک توفیق و نعمت است/مطالعه و تدبر مولفه شایستگی پاسداران

پاسداری یک توفیق و نعمت است/مطالعه و تدبر مولفه شایستگی پاسداران
بوشهر - فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پاسداری یک توفیق و نعمت است و باید شکرگذار این موهبت الهی بود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی فدوی صبح دوشنبه در جمع پاسداران منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در بوشهر ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات ماه مبارک رمضان، ماه نزول وحی و بهار قرآن اظهارداشت: در ماه رمضان عنایت های خاصی وجود دارد که در دیگر ماه‌ها و روزهای سال این عنایات خاصه موجود نیست و با باور به این فضائل و استفاده از فرصت‌های آن می توان به سر مقصد نجات ورستگاری رسید.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به جایگاه باور و یقین در پیشرفت برنامه‌ها افزود: باور و بهره‌گیری و استفاده از فیوضات در ماه مبارک رمضان باعث بهره‌بردن کامل از این ماه بزرگ که ماه مهمانی خدا است خواهد شد.

وی با مهم شمردن ارزیابی انسان از خود در لحظات پایانی ماه مبارک رمضان تصریح کرد: اکنون که در روزهای آخر ماه مبارک رمضان به سر می‌بریم باید از نفس خود، خود ارزیابی انجام داده که چقدر توانسته‌ایم از برکات این ماه استفاده کنیم.

سردار فدوی خاطرنشان کرد: امید است که با توشه‌ای که از این ماه جمع شده است تمام سال را به سلامتی سپری کرده و به سرمنزل سعادت رسید.

سردار فدوی به مطالعه و تدبر را به عنوان یکی از مولفه‌های شایستگی پاسداری دانست و بیان کرد: مطالعه و ضرورت اختصاص زمان مناسب برای تدبر واندیشه یکی از مولفه‌های پاسداری است که باید به صورت مستمر تقویت و به روز شود.

وی پاسداری را یک توفیق الهی دانست و افزود: پاسداری یک توفیق و نعمت است و باید شاکر درگاه خداوند برای این موهبت الهی بود و از پاسداری خود مراقبت کرد.

منبع : مهر

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking