۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۱

رفت و برگشت مجازی مدافع سرخ‌پوش

رفت و برگشت مجازی مدافع سرخ‌پوش
علی عبدالله زاده، مدافع جوان باشگاه تراکتورسازی تبریز که با انتشار پستی اینستاگرامی از هواداران این تیم خداحافظی کرده بود به این تیم بازگشت.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، علی عبدالله زاده، مدافع سابق تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که قابلیت بازی در ۲ پست دفاع راست و دفاع وسط را دارد و فصل گذشته هم نمایش‌های خوبی با پیراهن برزیلی‌های ایران داشت، در ابتدای لیگ هجدهم به باشگاه تراکتورسازی تبریز پیوست و جایگزین محمد ایرانپوریان در این تیم شد.

عبدالله زاده که گزینه مورد اعتماد جان توشاک ولزی برای پست دفاع راست است، در بیشتر بازی‌های این تیم از جمله تقابل با صنعت نفت آبادان در جام حذفی بازی کرد و عملکرد خوبی هم داشت، اما از دست دادن پنالتی در دومین ضربه و درخشش محمد دریس، دروازه بان صنعت نفت سبب شد تا ضربه او دفع شود و اعتراض های هواداران تراکتورسازی و ... به سمت او سرایز شود.

مدافع تراکتورسازی خداحافظی نکرده، بازگشت!

سرخ پوشان تبریزی معتقد هستند او از قصد پنالتی تیمش را بد زده تا به تیم سابقش راه بدهد و تراکتور شکست بخورد که همین امر موجبات دلخوری عبدالله زاده شده است.

او ساعتی پیش با انتشار متنی، از هواداران تراکتورسازی خداحافظی کرد، اما بعد از گذشت چند دقیقه این پست را از اینستاگرامش پاک کرد تا با شروع تمرینات بار دیگر به جمع شاگردان توشاک بازگردد.

مدافع تراکتورسازی خداحافظی نکرده، بازگشت!

شکست تراکتورسازی مقابل صنعت نفت آبادان - کسب نتایج ضعیف در لیگ برتر - پرونده مهدی ترابی و ماجرای شکایت تیم سایپا - درگیری اشکان دژاگه و توشاک و پست خداحافظی عبدالله زاده باعث شده تا تبریزی‌ها در چند هفته اخیر با حواشی زیادی مواجه شده باشند و باید دید این مسئله چه زمانی حل خواهد شد.

تراکتورسازی با مالکیت زنوزی و هدایت توشاک و جمع آوری ستاره‌های ایرانی و خارجی درصدد کسب قهرمانی در لیگ برتر است که با نتیجه‌هایی که کسب کرده، رسیدن به این هدف دور از دسترس به نظر می رسد.

بیشتر بخوانید: شکست شاگردان توشاک در پنالتی‌ها / بازگشت فوق العاده آبادانی‌ها با درخشش کرار و جاناتان هنرنمایی کاپیتان‌های تیم ملی این‌بار در جام حذفی/ قلعه‌نویی به لیگ یک رسید بازیکنان تراکتورسازی به آبادان رسیدند

کلیدواژه ها :آبادان صنعت نفت
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking