۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۲

زرآبادی: آیا نهادهایی که از بودجه عمومی ارتزاق می‌کنند به دولت کمک می‌کنند؟

زرآبادی: آیا نهادهایی که از بودجه عمومی ارتزاق می‌کنند به دولت کمک می‌کنند؟
نماینده قزوین با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در مورد کمک دستگاه‌ها و نهادها به دولت در شرایط فعلی گفت: آیا در حال حاضر نهادها و سازمان‌هایی که از بودجه عمومی ارتزاق می‌کنند، به دولت کمک می‌کنند؟

به گزارش ایسنا، سیده حمیده زرآبادی در تذکر شفاهی در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مقام معظم رهبری دولت را ریل‌گذار و میدان‌دار عرصه اجرایی کشور معرفی کرده‌اند و تاکید داشته‌اند که همه دستگاه‌ها و نهادها برای کمک به دولت خصوصا در شرایط ویژه و جنگ اقتصادی فعلی، کمک کنند. آیا در حال حاضر نهادها و سازمان‌هایی که از بودجه عمومی ارتزاق می‌کنند، به دولت کمک می‌کنند یا همچنان در دوره انتخابات مانده‌اند؟

زرآبادی در تذکری به وزیر بهداشت گفت: در تکمیل پروژه‌های بیمارستانی ۷۰۰ تخت خوابی قزوین، ۱۲۰ تخت خوابی الوند و ۷۰ تخت خوابی شهرستان آبیک تسریع شود و همچنین به فضای درمانی در استان قزوین که مردم را با مشکلات عدیده‌ای مواجه ساخته است، رسیدگی شود.

وی در تذکری به وزیر کشاورزی گفت: با توجه به سرمای بی‌سابقه‌ای که در فروردین‌ماه کشاورزان استان قزوین داشتند هیچ اقدام عملی در مورد پیگیری مطالبات این عزیزان نشده است. همچنین خواستار تسریع پرداخت پول خرید تضمینی گندم‌کاران هستم.

نماینده قزوین خطاب به وزیر نیرو گفت: درخصوص پروژه‌های آب رسانی از سد طالقان و همچنین انتقال آب از شاهرود، اقدام جدی صورت گیرد.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن در پایان گفت: با توجه به اینکه استان قزوین یک استان صنعتی است و بارها و بارها درخصوص مشکلات تولید کنندگان و صنعتگران استان قزوین تذکر کتبی و شفاهی داده شده باید بگویم که وضعیت صنعت استان مناسب نیست. تعطیلی صنایع و به تبع آن تعدیل نیروهای انسانی یکی از مشکلات استان است. درخواست می‌شود که رسیدگی فوری داشته باشید. برخی از کارگران یک سال است که از حقوق معوقه‌شان می‌گذرد اما هیچ دریافتی نداشته‌اند.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :خواب بی خوابی
منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking