۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۰

مورینیو: هرگز به دنبال خرید رونالدو نبودم

مورینیو: هرگز به دنبال خرید رونالدو نبودم
ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، شایعات در مورد مخالفتش با بازگشت کریس رونالدو به الدترافورد را رد کرد.

ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، شایعات در مورد مخالفتش با بازگشت کریس رونالدو به الدترافورد را رد کرد.

رونالدو بعد از 9 فصل درخشان در رئال مادرید، در این تابستان راهی یوونتوس شد اما به تازگی این شایعه مطرح شد که او قصد داشت به منچستریونایتد برگردد اما مورینیو با این انتقال مخالفت کرد. اما آقای خاص پس از پیروزی 2-0 امروز تیمش مقابل برنلی، تاکید کرد که منچستریونایتد هرگز به دنبال خرید این ستاره 33 ساله نبود.

او به خبرنگاران گفت:" رونالدو هرگز بین گزینه های من نبود که بخواهم بگویم بله یا نه. آمدن کریس به جمع ما هرگز در بین گزینه های ما نبود."

منچستریونایتد در حالی امشب مقابل برنلی به پیروزی رسید که هفته گذشته در خانه مقابل تاتنهام با سه گل شکست خورده بود. در پایان آن دیدار، هواداران منچستریونایتد بازیکنان این تیم را تشویق کرده بودند و مورینیو معتقد است که رفتار هواداران، باعث پیروزی این تیم مقابل برنلی شد.

مورینیو: هرگز به دنبال خرید رونالدو نبودم

" فکر می کنم ما این دیدار را به خاطر رفتار هواداران بعد از شکست مقابل تاتنهام، بردیم. ما در خانه شکست خوردیم و اگر هواداران واکنش بدی داشتند، تیم اعتماد به نفس اش را از دست می داد، احساس فشار می کرد و دیدار بعدی دشوارتر می شد.

ما در خانه شکست خوردیم، هواداران فوق العاده بودند و فهمیدیم که نمایش مان خوب بود. نتیجه بد بود اما هفته ناراحت کننده ای نداشتیم. از اینکه نتوانستیم مقابل آنها چند گل بزنیم، کمی ناراحت بودم زیرا آنها فوق العاده می شد."

مورینیو: هرگز به دنبال خرید رونالدو نبودم

مورینیو همچنین در پاسخ به این سوال که از اینکه هواداران چنین حمایت آشکاری از او داشتند، چه احساسی دارد، گفت:" سرمربی مهم نیست، تیم مهم است. سرمربی بازی نمی کند.

من کیلومترها و کیلومترها کنار زمین قدم زده ام و واکنش های متفاوت هواداران را دیده ام. من از عملکرد و نتیجه واقعا راضی هستم و از اینکه می توانیم این احساس را به هواداران بدهیم."

کلیدواژه ها :شکست
منبع : برترین ها

پربازدیدترین امروز

website tracking