۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۲

شکایت مرد بی‌خانمان از زوجی که برای او ۴۰۳ هزار دلار جمع‌ کرده بودند!

یک مرد بی‌خانمان از یک زوج اهل نیوجرسی که به نام او ۴۰۳ هزار دلار کمک مالی جمع‌آوری کرده بودند شکایت کرد.

به گزارش ایسنا، وکلای مرد بی‌خانمان که سرباز سابق ارتش آمریکا است اعلام کرده‌اند این مبلغ که برای کمک به موکلشان جمع شده، هرگز به دست وی نرسیده است.

۱۰ ماه پیش "کیت مک‌کلور" در حال رانندگی در شهر فیلادلفیا بنزین تمام کرد و "جانی بابیت"، کهنه سرباز بی‌خانمان ۲۰ دلار که تنها دارایی‌اش بود را به این زن جوان داد تا بنزین بزند.

"کیت‌ مک‌کلور" و نامزدش "مارک دامیکو" برای تشکر از مرد بی‌خانمان داستان فداکاری او را در صفحه جمع‌آوری کمک‌های نقدی  به اشتراک می‌گذارند و از مردم می‌خواهند برای عوض کردن زندگی این کهنه سرباز به او کمک کنند.

۱۴ هزار نفر به این صفحه کمک کردند و ۴۰۳ هزار دلار برای جانی بابیت جمع شد.

اما حال پس از گذشت ۱۰ ماه از جمع‌آوری این کمک نقدی، وکلای جانی بابیت می‌گویند که او در خیابان زندگی می‌کند و تنها مقدار کمی از کمک مالی را دریافت کرده است.

به گزارش یورونیوز، کهنه سرباز بی‌خانمان مدعی است که این زوج پول جمع‌آوری شده را خرج خرید یک خودروی بی‌ام‌وی و تعطیلات متعدد به کالیفرنیا، فلوریدا، لاس‌وگاس و گراند کنیون کرده‌اند.

مارک دامیکو که نجار است اعتراف می‌کند که از پول جمع‌آوری شده ۵۰۰ دلار را خرج کرده اما آن را باز پس داده است.

وکلای کهنه سرباز بی‌خانمان در این دعوی قضایی مدعی خسارت وارده به کهنه سرباز، سود پول جمع آوری شده و هزینه دادگاه و وکالت هستند.

زوج اهل نیوجرسی در مصاحبه‌ای با شبکه خبری ان‌بی‌سی گفتند که جانی بابیت خود بخش اعظمی از پول را خرج مواد مخدر، خانواده و خرید یک خودرو کرده و تنها ۱۵۰ هزار دلار از پول باقی مانده است.

کیت‌ مک‌کلور می‌گوید از زمان خبرساز شدن شکایتِ کهنه سرباز، بارها تهدید به مرگ شده ولی با این‌حال او «هنوز به عمل نیک» اعتقاد دارد!

انتهای پیام

کلیدواژه ها :سرباز
منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking