۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۷

یک بوسه زیبایی این دختر را به باد داد +عکس

یک بوسه زیبایی این دختر را به باد داد +عکس
این دختربچه بعد از اینکه توسط یکی از اعضای خانواده اش بوسیده شد به بیماری ناگواری مبتلا شد.

رکنا: این دختربچه بعد از اینکه توسط یکی از اعضای خانواده اش بوسیده شد به بیماری ناگواری مبتلا شد.

دختری که توسط یکی از اعضای خانواده اش بوسیده شد و دیگر پس از آن نتوانست زندگی عادی داشته باشد و به بیماری مبتلا شد. دختر جذابی که اینک سه سال دارد حدود یک سال پیش یکی از اعضای خانواده او را بوسید و از همان لحظه صورت بچه شروع به قرمز شدن کرد و پوست او به طرز عجیبی تاول زد خانواده که شوکه زده شده بودند او را به پزشک Doctor بردند.

یک بوسه زیبایی این دختر را به باد داد +عکس

 

 

این دختر به یک اگزمای پوستی و ویروسی دچار شده بود و خانواده مجبور بودند ملحفه و لباس‌های او را هر روز ضذعفونی و تعویض کند ملحفه و لباس‌های این دختر همیشه خونی بود و صورت این دختر بیچاره هر روز بدتر می‌شد.

این دختر بوسیده شد و زیبایی خود را از دست داد به گزارش پارس ناز خانواده با مشاور پزشکی در یکی از بیمارستان‌های خصوصی ایتالیا درمان این دختر را شروع کردند و آنتی بیوتیک‌ها پس از گذشت ۸ ماه تاثیر خود را گذاشت و صورت دختر بهبود یافت.

این دختر بوسیده شد و زیبایی خود را از دست دادمهم‌ترین مسئله این اگزمای دردناک تاولی‌های بزرگ خونی بود که هر روز این دختر با درد و خونریزی زیاد از پوست خود مواجه بود.

این دختر بوسیده شد و زیبایی خود را از دست دادمادر این دختر ساوینا ۲۱ ساله اهل گلاسترفرانسه پس از این که فهمید خانواده‌ای دیگر نیز به این مشکل دچار شده اند شرایط نگهداری و راه موفقیت در درمان دختر خود را به اشتراک گذاشت. بهبودی این دختر پس از گذراندن یک دوره لقاحت وحشتناک این دختر بوسیده شد و زیبایی خود را از دست دادنکته پزشکی: پوست یکی از حساس‌ترین عضو بدن است که در صورت وجود کوچکترین ویروس فرد مبتلا به تبخال‌های بزرگ و اگزمای پوستی دردناک می‌شود سعی کنید هنگام بوسیدن نوزادان از صحت و سلامتی Health خود و هم چنین رعایت بهداشت مطمئین شوید که به طور ناخواسته دچار چنین مشکلاتی نشوید.

در بسیاری از این اگزما‌های پوستی بهبودی حاصل نمی‌شود و فرد تا پایان عمر با پوستی تاول زده و خونی باید زندگی کند.

کلیدواژه ها :زیبایی بوسه
منبع : فردا

پربازدیدترین امروز

website tracking