۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۷

اراک| آیت‌الله دری نجف‌آبادی: مسئولان باید برای برطرف کردن مشکلات اقتصادی اقدام کنند

اراک| آیت‌الله دری نجف‌آبادی: مسئولان باید برای برطرف کردن مشکلات اقتصادی اقدام کنند
نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: مسئولان باید بدون منت در راستای برطرف کردن مشکلات اقتصادی مردم برنامه مناسب داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف ‌آبادی صبح امروز در کلاس تفسیر قرآن کریم در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اظهار داشت: از منابع دولتی باید در مسیر توسعه پایدار جامعه و همچنین جلب و افزایش رضایت‌مندی عمومی با اثربخشی بالا استفاده کرد، زیرا در غیر این صورت اموال عمومی به هدر رفته و تباه می‌شود.

وی افزود:  مردم غیور و انقلابی ایران در تمام شرایط اعتقاد و عشق خود را نسبت به آرمان‌های امام(ره)، مقام معظم رهبری و نظام اسلامی ثابت کرده و به نمایش گذاشتند که در این رابطه مسئولان نظام هم باید بدون منت در راستای برطرف کردن مشکلات اقتصادی مردم برنامه مناسب داشته باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: دشمنان نظام اسلامی باید آگاه باشند که مردم ایران در برابر تهدیدها و تحریم‌ها مقاومت می‌کنند و هرگز در برابر زیاده‌خواهی هیچ کشور و ملتی سر تعظیم فرد نمی‌آورد.

دری نجف‌آبادی بیان کرد: دهه ولایت بهترین فرصت به منور تبیین جایگاه ولایت فقیه است و همچنین  نهادینه کردن تفکر ولایی در ایام دهه امامت و ولایت با اجرای برنامه‌های متنوع و تاثیرگذار فرهنگی و آیینی امری لازم و ضروری است.

وی ادامه داد: دهه امامت و ولایت بهترین فرصت برای تشریح و تبیین ابعاد شخصیتی امام علی (ع) برای مردم جهان است، همچنین رفتار، منش و خصوصیات شخصیتی حضرت علی(ع) بهترین الگو برای تربیت جوانان و نوجوانان است.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی عنوان کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران بر پایه فرهنگ اسلام، قرآن و اهل بیت (ع) بنا شده و به همین منظور باید تلاش لازم را به کار گرفت تا با همکاری دستگاه‌های فرهنگی در راستای توسعه هرچه بیشتر این فرهنگ ارزشمند اقدامات لازم انجام شود.

منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking